ВІДЕО НОВИНИ, ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

Повернення росії до Ради ООН з прав людини – нонсенс!

Нещодавно росія заявила про своє бажання повернутися до ради безпеки ООН з прав людини. За повідомленням ВВС, у відповідному документі рф обіцяє знайти «адекватні вирішення питань прав людини»… і це – та сама росія, яка є країною-терористом і країною, яка фінансує тероризм в усьому світі…

І це сьогодні заявляє країна, яка на очах усього світу руками солдатів та офіцерів своєї регулярної армії займається геноцидом в Україні, вже вбивши десятки тисяч мирних мешканців!

В заяві, оприлюдненій 27 вересня 2023 року речником МЗС України Олегом Ніколенко наголошується про те, що подібний крок з боку країни-терориста є спробою «продовжувати безкарно грубо порушувати права людини, скоювати воєнні злочини та злочини проти людяності».

Я не розумію, як взагалі росія може сьогодні говорити про якісь права людини, коли це країна-злочинець, президента якої чекає Міжнародний Трибунал у Гаазі!

Крім того, міжнародна спільнота повинна пам’ятати, що фактично країна-окупант, криваві злочини якої і зараз продовжуються проти українського народу, фактично сфальсифікувала саме членство в Організації Об’єднаних Націй! Нагадаю всім, що заявивши про правонаступництво Радянського Союзу щодо членства в Генасамблеї, російська федерація фактично обійшла окрему процедуру прийняття нових держав до ООН і членства в Радбезі…
До речі – так само, як вона згодом перекрутила саме поняття геноциду, намагаючись виправдати його за допомогою спекуляцій, маніпулювання і брехні.

Хочу закликати всіх членів ООН не допустити катів українського народу – рашистів до з Ради ООН з прав людини, з якої її «викинули» 7 квітня 2022 року.

Невже 93 члени Генасамблеї, які за це голосували, вирішили змиритися з тим, що права людини тепер захищатимуть ті, хто нехтує не лише нормами міжнародного права, не лише звичаями війни, а й законами людяності?

Поль Манандіз,
Народний герой України

#ПольМанандіз #PaulМanandise