ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

ЗАБОРОНИТИ будь-якому російському «артисту» виступати на будь-якій сцені світу – це питання моралі, етики та етикету – Поль Манандіз

МЗС України висловило невдоволення рішенням Берлінської опери відновити співпрацю з російською співачкою Ганною Нетребко, яка у п’ятницю, 15 вересня, взяла участь у прем’єрній виставі на сцені Берлінської опери.

Росія втратила право на представництво в той день, коли спробувала обдурити світ!

24 лютого 2022 року, коли Росія брехала кожному громадянину світу, щоб приховати вбивства, які вона вчиняє в Україні або, я нагадаю вам, у Маріуполі, наприклад, вона спричинила смерть 100 000 мирних жителів! І вона вчинила свої гидоти з повним розумінням, що вона робить, 100000 вже є достатньог для визнання геноциду, під виглядом «спецоперації».

Я повністю підтримую міністра закордонних справ України в його прагненні скасувати всі представництва цієї Анни Нетребко. Від – « НЕ ТРЕБА» – ко, НІКОМУ. Яка, окрім того, що ймовірно агент впливу, ще й зрадниця, бо має українське походження, з Кубані..

Обидві літери «К» – «О» разом означають дочку чи сина України.

Сцена – це місце впливу.

Росія такою зброєю страчує цілий народ і намагається виправдати свої жахіття брехнею. Зомбуючи світ.

Росія не мусить мати доступу до жодного публічного місця, щоб поширювати свою пропаганду, маніпулювати життями та головами з жахливими цілями.

Анєчка, повертайся до свого сатанинського царя. Нехай люди світу живуть у мирі, ніхто не хоче вас бачити і слухати. Сцена – це місце любові, людяності, спільності та творчості, що рухають світ вперед, не штовхають в пекло.

Маніпуляція. Пропаганда. програма . Корупція більше ніде не вітається. А коли ти претендуєш на те, що граєш чи співаєш у великих театрах, ти маєш мінімум освіти, Анєчка, щоб вибачитися за підтримку сатани.

Коли ти це зрозумієш, тоді ми поговоримо.

Єдиний спосіб зупинити геноцид українців росією – це відрізати її від усіх комунікацій світу.

Поль Манандіз

#ПольМанандіз #PaulМanandise

#UkraineMFA