ВІДЕО НОВИНИ, ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

Келсі Кімберлін: “Я закликаю всіх підтримувати Україну всіма доступними способами” (ВІДЕО)

“Моя нова пісня та відео «Armageddon» розповідає про боротьбу України від імені усього світу, щоб зупинити Армагеддон, який розпочався проти України у 2014 році та посилився у 2022 році.

Президент Зеленський, виступаючи на церемонії «Греммі», попросив усіх артистів використовувати свою музику для підтримки України, і саме це я роблю з цією піснею та відео.

Я їздила в Україну, щоб зробити цей кліп, і знімала його під час воєнного стану, на контрольованих українськими воїнами територіях, серед постійних сирен повітряної тривоги та безпілотних і ракетних атак.

Зйомки проходили в багатьох місцях найстрашніших злочинів, скоєних у Бучі, Ірпіні та Києві у 2022 році.

Я американо-українка і хотіла відвідати Україну, щоб на власні очі побачити ті жахи, які сьогодні там відбуваються, щоб я мала змогу підтримати тих, хто так трагічно постраждав від російського терору, заподіяного невинним і мирним людям.

Коли я знаходилась на територіях, зображених на відео, у мене волосся дибки ставало від того, що там гинули родини та діти. Усі кадри на відео є достовірними.

Я закликаю всіх підтримувати Україну всіма доступними способами.

Я заснувала благодійний фонд, щоб допомагати в медичних потребах постраждалим українцям, підтримувати українських митців і створювати платформу для відновлення та реконструкції, починаючи з цього моменту.

Веб-сайт фонду: www.KelsieKimberlinFoundation.org

Длолучайтесь, діліться, ставте лайки, коментуйте та будьте вдячні, що українці на передовій зупиняють Армагеддон, щоб він не поширився на інші мирні країни.

Келсі Кімберлін є повноважним представником Філії Інформаційно-аналітичного Центру національної безпеки України в Сполучених Штатах Америки.