АНАЛІТИКА, ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

Лінія фізичного фронту – лінія політичного фронту

Невидимий фронт (частина 1)

Вітаю.

Перш за все, я хотів би висловити свою огиду, велике розчарування і глибоку злість на європейців і світ, що дозволяє російській пропаганді приспати і загіпнотизувати себе!

Я хочу попередити, що це смертельно!

Пропаганда, про яку я вам нагадую, це не просто слово, не просто ідея, не просто «чиясь думка»!

Пропаганда — це потужна, жорстока,  смертоносна зброя війни, набагато жахливіша за своїми наслідками, ніж навіть тактична ядерна бомба! Ця жахлива зброя війни вже спричинила мільйони смертей!

росією вже розроблено план наступу. Атаки до кінця і всюди! У всіх сферах! І вона майже завоювала ваші мізки! Подивіться самі! Ми досягли критичної межі, майже пункту неповернення! Справжня проблема полягає в тому, що ви більше довіряєте російській пропаганді, що прагне вас убити, ніж реальній дійсності!

Європейці, а також громадяни світу! Я хотів би сказати вам і нагадати сьогодні, що росія нападає на вас десятиліттями. Що ця війна готувалася давно! І, якщо ви ще не до кінця зрозуміли ідею комунізму, я вам кажу, що це цілком російський світ. Їх мрія – щоб весь світ говорив російською, співав російською, писав би російською, їв би російською, і жив би російською!

Щоб повністю зрозуміти, як працює пропаганда, я хочу дати вам інструмент, що допоможе вам протистояти їй!

росія десятиліттями робила все можливе, щоб ви втратили розсудливість! Тобто – вашу здатність до самоаналізу. У вас більше майже немає власних ідей, в будь-якому випадку – їх мало! Ви вже робите те, про що вас просять! Ви копіюєте! Ви втратили власну думку, особистий смак, ви робите все, «так, як треба» .

Тільки це «треба» не вам. Це потрібно росії.

Ви вже нездатні відмовитися від сліпої віри російській пропаганді… Ви хочете залишити майбутнє ваших дітей- пут-іну?? Я хочу вам сказати, що це – не добра ідея!

Перше, що потрібно зробити, щоб звільнитися від впливу, – це бути відвертим і чесним із самим собою. Еgo керує вами, це важко!

Все, що вони роблять- це не по-людськи. пу-тін – не людина! Якщо ви станете чесні з собою, це дозволить вам поступово відновити ваш самоаналіз, систему оцінок і суджень.

Згадайте, як ви питаєте себе, чи дійсно ви хочете купити це, чи це справді вам подобається? Так само і тут. Спитайте себе – чи це те, що ви насправді хочете слухати, сприймати, відчувати?

Вам потрібно лише широко відкрити очі!

Так, виходити з-під впливу це непросто, бо є ілюзія того, що ви залишаєте зону власного комфорту, але це все одно – тільки ілюзія!

Уважно подивіться на своє життя і проаналізуйте його!

Подивіться кілька хвилин уважно на стан нашого світу.

Це складно, це вимагатиме зусиль і концентрації! Але якщо ви зробите це, я впевнений, що дуже скоро ви побачите, зрозумієте, усвідомите, що світ -інший. Ви відчуєте себе людиною, вільною людиною. В повній свідомості.

Я також хочу сказати, що мій гнів спрямований на всі європейські та світові змі, телеканали, медіагрупи!

Журналісти світу! Поширюючи російські пропагандистські матеріали, ви ускладнюєте ситуацію! І не кажіть, що нічого про це не знаєте: адже слід, який залишають по собі гроші, значно помітніший…

Ви просуваєте руйнівну пропаганду, і якщо ви про це не знаєте, я вам пояснюю!

Терорист, коли він виступає на телебаченні, що він робить?

Він ТЕРОРИЗУЄ! Він сіє терор!Це також його зброя: погрози, шантаж, брехня.

Ви транслюєте і ретранслюєте росію, що за договором, ратифікованим всіма країнами – членами Європи, була визнана СПОНСОРОМ міжнародному тероризму! І це дуже ДИВНО, адже щоразу, коли в Європі і в світі згадується росія, це ПОВИННО супроводжуватися міжнародно визнаним терміном щодо цієї держави – росія – спонсор тероризму! Саме так треба попереджати громадян світу про загрозу! Це визначення підписано, ратифіковано, і мусить стати законом!

То чому ви не виконуєте закон?

Відколи терористам дозволено виступати на телебаченні? Відколи терористів мають право запрошувати на обговорення будь яких питань?

Аль-Каїда- Чи виступають по телебаченню екстремістські та інші ісламістські групи?

Ви пам’ятаєте теракт, відповідальність за котрий взяло терористичне угруповання ІДІЛ. Теракт у приміщенні сатиричної газети Charlie Hebdo, що спричинив 12 смертей! Весь світ зійшовся до Парижу на великий марш свободи та солідарності! Там були всі президенти! Реакція світу була вражаючою! Весь світ показав, що він проти тероризму!

То що ж відбувається зараз, – щодо злочинів росії? Держави, що все це фінансує, що спричиняє сотні тисяч смертей? Що свідомо руйнує мир у всьому світі!

Що катує українців! Вбиває, згвалтування українських жінок і дітей тисячами? Російські ракети і бомби руйнують українські міста і села! росія вживає заборонену хімічну зброю!  Чи ви реагуєте на ядерний шантаж? Цілої Європи?

Хіба це нормально?

Невже українці не заслуговують на мирне життя на своїй землі? Українці щодня захищають весь цивілізований  світ! Саме українці гинуть щодня!

Де ж ті президенти, що марширували в Парижі проти тероризму? Такий самий злочинець руйнує зараз Україну!!! Чому ж ви дозволяєте цим терористам вбивати синів і дочок ваших сусідів? Яка мета вашого мовчання?

Я ніколи не бачив по телебаченню жодного терористичного угрупування з такою кількістю прав і можливостей!

Подібне ставлення порушує будь-яку мораль і ставить під сумнів суверенітет кожного нинішнього європейського президента, що не робить жодних кроків для протистояння терористичній пропаганді, тероризму, головному терористу планети!

Сьогодні час серйозного вибору, час вибрати сторону!

Час визнати помилки і взяти на себе відповідальність за майбутнє усього світу!

Бо ваша позиція, європейці, вартує нам життів, життів наших дітей і майбутнього для всіх нас! А рано чи пізно вам доведеться перестати ховатися за красивими формулюваннями чи «дипломатичними» політичними фразами.

Саме ви даєте росії можливість тероризувати весь світ… І це абсолютна ганьба! Неповага до України та її героїв, що гинуть за вас! Це і є ваша подяка їм?

Тепер дозвольте мені бути дуже чітким!

Нагадую європрезидентам!

Європейським міністрам!

Євродепутатам!

Суддям!

Прокурорам!

Спецслужбам!

Всім, хто безпосередньо чи опосередковано має відношення до Закону!

Факт трансляції кадрів війни, розстрілів, шантажу та всіх жахів і звірств, що росія чинить на території України, не засуджуючи ці дії, є –

АПОЛОГІЗМ ТЕРОРИЗМУ!

І ви всі в цьому винні! І маєте пам’ятати про це.

Ще хочу нагадати вам, шановні обранці народу, гаранти прав і свобод народів…

Апологізм тероризму вважається ВАЖКИМ ЗЛОЧИНОМ. За це законом передбачене МІНІМУМ суворе ув’язнення!

А закон в Європі діє і поширюється на всіх! Це стосується і Президентів, і Міністрів, і депутатів!

І ви маєте пам’ятати про це.

Тепер дозвольте мені процитувати першу статтю Декларації прав Людини, що є головним джерелом принципів і законів, за якими ми живемо…  і які, я нагадую вам, міністри, депутати, президенти, що ці статті прав людини були написані людьми, народами, після війн та революцій!

Стаття 1: «Всі люди мають рівні права»!

Я прошу вас сьогодні добре поміркувати і зробити вибір!

А також усвідомити нарешті, що росія атакує нас всіх через змі!

Заради майбутнього наших дітей прошу якомога швидше відреагувати! І нейтралізувати програми, спинити пропаганду!

 

Слава Україні та її Героям!

 

Поль Манандіз,

 

Керівник департаменту міжнародного впливу та культури Інформаційно-аналітичного Центру національної безпеки України

#ПольМанандіз #PaulМanandise