НОВИНИ, ГОЛОВНІ НОВИНИ

Родина Володимира Рибака потребує термінової допомоги!

Ситуація критична, тому я отримав згоду на її оприлюднення. Родина Героя України Володимира Рибака потребує термінової допомоги. Вони були одними з перших жертв російської агресії.

Володимир Рибак — український політик,  депутат Горлівської  міської ради, викрадений, а потім убитий проросійськими сепаратистами 17 квітня 2014 року. Це був Великий четвер перед Великоднем. Він один стояв перед розлюченим натовпом, вимагаючи відновити український прапор на будівлі Горлівської міської ради.

Володимира викрали лише за те, що він не дозволив «росіянам» підняти триколор над будівлею міськради. 

Його жорстоко катували. Потім, коли він був ще живий, вони зачепили його за ребра і втопили в річці. Пізніше його тіло зі слідами тортур разом із двома іншими тілами знайшли в річці Торець. Ще двоє постраждалих – київський студент Юрій Поправка та 25-річний Юрій Дяковський із міста Стрий.

Донька Рибака (на той час школярка) пережила втрату батька. Несвоєчасне лікування призвело до серйозного погіршення її здоров’я. Мама звільнилася з роботи, щоб постійно бути з дочкою. Тому вони змушені жити на соціальні виплати. Сім’я ніколи публічно не зверталася по допомогу. Вони залишилися наодинці з цією бідою; лише деякі люди знають про цю ситуацію і підтримують їх. Родина у розпачі, тому потрібно діяти швидко.

Шукаємо: психіатра за кордоном, який працює зі складними випадками; оплата цього лікування та проживання за кордоном.

Буду вдячний за будь-які ідеї та поради, надіслані мені в приватні повідомлення. Якщо бажаєте матеріально підтримати родину, пишіть мені, вишлю особисту картку Олени Рибак (дружина Володимира).

На фото банер, який ми вивісили на Інститутській у річницю його трагічної загибелі.

Тут можна переглянути останнє відео живого Володимира Рибака, на якому видно його останні публічні слова та момент його викрадення.

Будь ласка, зв’яжіться безпосередньо з Олександрою Матвійчук для подальшої можливої ​​війни та допомоги родині Володимира. Будь-яка пожертва має значення!

Лінія українського фронту