НОВИНИ, ГОЛОВНІ НОВИНИ

«Коли сивіють діти»: презентація книги про геноцид народів Північного Кавказу

Прем’єр-міністр ЧРІ Ахмед Закаєв про росію: «Якщо ця країна збережеться в тих межах, і продовжить панування над народами, які перебувають у колоніальній залежності, я вам гарантую, що через кілька років вона знову зробить те саме, що відбувається сьогодні. Тому що ми це в історії цієї країни вже неодноразово бачили. Ми неодноразово ставали свідками того, як імперці, перефарбувавшись у демократів чи лібералів, казали нам: «беріть стільки суверенітету, скільки подужаєте».

29 травня в Києві, в рамках Міжнародної конференції до 105-річчя проголошення Республіки Горців Північного Кавказу відбулась презентація книги Майрбека Тарамова та Олесі Корнієнко «Когда седеют дети», яка розповідає про геноцид народів Північного Кавказу, влаштований російською федерацією.

Книга розповідає про жахливі факти вбивств, насилля та тортур, які здійснювала росія проти мирного населення Північного Кавказу, що зафіксовані у фотоматеріалах та свідченнях очевидців… Злочини, які вчиняли і вчиняють російські окупанти проти мирного населення Ічкерії та України є черговими свідченнями того, що російська федерація завжди порушуватиме не лише закони та звичаї війни, а й нехтує простими загальнолюдськими цінностями…     

Позиція країни-окупанта з роками не міняється, оскільки сьогодні росія продовжує впровадити політику геноциду, на цей раз – в Україні, доводячи усьому світові, що ця імперія, з її людиноненависницькими принципами не має права на існування в сучасному світі. І для цього потрібна максимальна консолідація зусиль усіх, хто бажає цивілізованого майбутнього наступним поколінням.

Серед учасників були, зокрема, провідні представники політичних структур Чеченської Республіки Ічкерія (ЧРІ) та лідери черкеських діаспор з України, Туреччини і США, фахівці наукових кіл Великої Британії, США, Канади, Японії Турції та Грузії, а також представники Інституту національної політики, Інформаційно-аналітичного центру національної безпеки України, Департаменту військових волонтерів та Національноого кординаційного центру сприяння протидії корупції.

Як зазначається організаторами конференції, утворення сучасних конфедеративних об’єднань, на кшталт колишньої Республіки Горців, дозволять уникнути взаємних територіальних конфліктів, які гальмують нації на шляху до незалежності. Крім того, 6-8 конфедеративних об’єднань на постросійському просторі мають вищі шанси на визнання і підтримку Заходу, ніж десятки дрібних держав.

Захід організовано Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки спільно з Асамблеєю народів Кавказу.