ГОЛОВНІ НОВИНИ, АНАЛІТИКА, НОВИНИ

Поль Манандіз: “Небезпека ідеологічних диверсій”

Добрий ранок всім!
Хочу попередити про те, що я давно помітив.

Я думаю, що ідея культури є принципом самої еволюції! Це те, чого наш світ не може зрозуміти, хоча це знаходиться просто перед нашими очима! Саме завдяки культурі ми розмовляємо, можемо спілкуватися! Саме завдяки культурі ми вчимося ввічливості, а отже, поваги до інших і до себе. Через культуру ми втілюємо ідеї, принципи, закони, за якими ми зростаємо і рухаємося вперед. Завдяки нашій культурі, старій і новій, ми пізнаємо один одного. Культура визначає приналежність до нашого коріння. Незалежно від того, де ми народились, ми з гордістю демонструємо іншим культурам нашу культуру! Культура – це те, що представляє українську націю. Саме вона показує іншим націям, хто ми є.

Україна повинна виграти цю жахливу війну! Щоб наш народ більше ніколи не дивився на інші країни, навпаки – країни світу мають надихатися нами!

До того ж – культура – це ще й дипломатія… і політика! В культурі криється навіть таємниця нашого існування! В ній — велика історія світу.

Всім справді потрібно сьогодні робити вибір і приймати рішення.

Кого ми слухаємо і особливо чому!? Це питання стосується всіх сфер. Музика, театр, література, політика, економіка, соціологія..

Зовнішній вплив і пропаганда крадуть ваші думки, ідеї, емоції, стиль життя… вони крадуть усе!
Це можливо лише тому, що наразі нам здається, що у нас немає вибору! Ми змушені слухати те саме на радіо знову і знову, бачити те саме по телебаченню. А ідея полягає в тому, щоб зробити вас рабами жахливої системи, яка думає не про всіх, а лише про вибраних.

Все це вивчається, аналізується і розробляється. Це все – програмування! І я знаю, що ви зараз собі скажете, що це неможливо… Так само відбувалось, коли російська армія стояла біля українських кордонів. Я кричав на всі країни світу: вони збираються напасти, їх 150 тисяч! Я благав пресу зробити репост! Майже ніхто тоді не слухав, всі відповідали мені або казали собі одне: “не хвилюйся”, “це не можливо”, “вони так далеко не підуть”! Але все виявилося таким, яким виявилося. Вони йдуть цим шляхом століттями! І тут ми весь час програємо!

росія розпочала свій новий план світового панування, тому що – не забувайте – кінцева ідея комунізму, як і “руського міру” – це повністю російський світ! Їх методи знову ж таки складаються з шантажу, тероризму, тиску впливом і т. ін. Мета одна – прийти до цього “ідеологічного підриву” – який, я нагадую, є методом, що маніпулює нами, впливає на нас. Знищує нас. Цей план перш за все атакує принцип та ідею ідентифікації через русифікацію і знищення мови, оскільки мова – це невід’ємна частина культури, яка затверджує наше існування, як нації.

Хто ми без цих ознак? Без них на нас легко впливати!

Це війна ідеологічна. також росія привласнює нашу і вигадує зручну їй історію. Там немає своєї національної ідеї, все вкрадено! Немає навіть справжньої мови! Подивіться, скільки насправді іноземних слів у тому, що називають “російською мовою”! росія намагається досягти своєї мети через геноцид! Геноцид України! Геноцид з перших років свого утворення! Через війни, через систему впливу, який проникає в усі сфери, через дезінформацію, купівлю ЗМІ і урядів, шпигунство, дестабілізацію, корупцію, організовану злочинність, тероризм… Вона хотіла нас убити і привласнити нашу не тільки нашу землю, але і нашу історію…

Зазначу, що шоу-бізнес, як частина культури, відіграє свою, і досить конкретну роль у російсько-українській війні! російське проникнення в усі країни світу відбувається і через шоу-бізнес! Через стендапи коміків і виступи артистів, які насправді є агентами впливу. І через ті гроші, які супроводжують цей бізнес… Ця система нас сьогодні вбиває, і я бачу, що світ не розуміє цього!

Ми пам’ятаємо уроки історії, коли в результаті тиранічного режиму, націонал-соціалістичного експерименту нацистської Німеччини, рейху, пропаганди Гебельса – люди були повністю зомбовані, загіпнотизовані. Держави-переможиці за поданням США тоді створили програму денацифікації. Усвідомте, що після Другої світової війни на денацифікацію однієї людини потрібно було від 2 до 5 років!

Уявіть, які механізми впливу “працюють” сьогодні? 

В першу чергу я звертаюсь до представників західного світу, бо українці все це відчувають, їх сприйняття реальності загострила війна…

Щоб повернутися до нормального життя, нормальних думок, нормальних почуттів, щоби протистояти щупальцям російського впливу, вам доведеться знову навчитися сприймати прекрасне! Слухати і сприймати прекрасну музику. Проживати щасливі моменти і надихати один одного. Бути разом. Зробити все можливе, щоб ніхто і ніколи більше не дозволяв собі вплив на інших, диктуючи, що можна, що- ні, що добре, а що – погано.

Нам треба буде знову навчитися мислити вільно. Потрібно, щоб ми всі в наших думках і вчинках керувалися лише трьома критеріями: совість, краса і досконалість. Ми маємо навчитися вибирати речі, які викликають у нашій душі відгук. Не наслідувати когось з будь-якої причини, навіть якщо нам здається, що він краще… Вибирати те, що подобається нам. Інакше ми знову дозволимо росії перемогти!

На жаль, мало хто у світі розуміє, що таке ідеологічна диверсія. Ось чому багато людей не знають, що і чому саме вони відчувають! Єдина реальна причина, чому тут, в Україні, нема європейських військ, полягає в тому, що російська програма на всіх рівнях життя перешкоджає системам незалежного і об’єктивного прийняття рішень, заважає усвідомити правду.

І тоді справедливим здається просте питання; “якщо ми нічого не відчуваємо, чи можна сказати, що ми живі?”

Хочу запевнити всіх, хто вважає себе емоційними: бути емоційним – це нормально. Виявляти почуття – це нормально. Придушені почуття, невисловлене, стримане – створюють лише розчарування, розлад. Хочу нагадати, що розчарування є причиною №1 смертності в усьому світі. Це розлад, який діє на неврологічну систему і є психосоматичним. Саме розлад і невдоволеність у певних індивідумів спричиняють агресію, злочини, убивства, війни.

Закликаю вас всіх! Абсолютно всіх!

Навчіться розпізнавати російську програму ідеологічних диверсій. Зараз вона діє всюди, на всіх рівнях і в усіх сферах! Поширюйте це розуміння по всьому світу і якомога більше. І дійте відповідно. Не піддавайтесь. Відновлюйте ваші емоції. Ваші почуття. Не будьте байдужими, думайте про інших!

І тоді Перемога України в цій війні стане нашою спільною Перемогою Світу над Темрявою.

– Поль Манандіз –

Керівник Департаменту міжнародного впливу і культури Інформаційно-аналітичного Центру національної безпеки України

#ПольМанандіз #PaulМanandise