ВІДЕО НОВИНИ

“Наша мета – вбити російську пропаганду”, – Поль Манандіз

Західний інформаційний фронт запросив на розмову франко-українського співака, Народного героя України Поля Манандіза (Paul Manandise).

Народжений у столиці Бельгії – Брюсселі, в сім’ї француженки та сицилійця Поль співочу кар’єру розпочав фактично з дитинства. І хоча батько волі бачити сина адвокатом, він закінчив із відзнакою Королівську консерваторію Брюсселя та переїхав у Париж. Велике майбутнє співака йому напророчила навіть королева Бельгії, яка побачила його виступ.

Саме у столиці Франції Поль познайомився з українським оперним співаком Василем Сліпаком. Оперна знаменитість, волонтер і доброволець на позивний «Міф» (загинув від кулі російського снайпера 2016 року на Донбасі) уплинув на Поля Манандіза та розповів йому про Україну. Окрім того Поль закохався в українку та переїхав із нею з Парижа в Україну, де почуває себе, немов удома. До слова, його перший альбом має назву «Україна – мій рай».

Під час розмови з Люсьєною Винокуровою він розповів про розвиток українського мистецтва, пропагування національних цінностей самоідентичності нашої держави, рівень музичної індустрії та, найголовніше, про роль артиста сьогодення.

На думку гостя ЗІФу, артист є культурним представником своєї країни на будь-яких рівнях і повинен гідно презентувати та популяризувати українське мистецтво не тільки своєю творчістю, а бути освіченим, щирим і від серця доносити своїм слухачам ідеї добра, віри, любові, свободи та Перемоги!

#ПольМанандіз #PaulМanandise

ДЖЕРЕЛО