НОВИНИ, СТАТТІ

Поль Манандіз: лавров і ідеологічна діяльність

Увага !


Для французьких, канадських, африканських телеканалів: всім кого слухають і розуміють франкофони:


Коли ви публікуєте такі дикі слова від такої огидної особи, від злочинного діяча держави-терориста- ви допомагаєте росії розповсюджувати іі дезінформацію. Ви допомагаєте злочинцям.
Заява Лаврова- типовий приклад російського цинізму. Асоціальною є вся країна : я писав раніше- що це яскравий приклад всіх соціальних і психічних хвороб- особи, що убивають людей- це хворі істоти.


Так от, звинувачення, тепер вже Заходу,- в нацизмі- це яскравий приклад поведінки асоціальних осіб- психопатів, нарцисів- що має термін – проекція ( projecton) – тобто перекидання на опонента рівно на 180 градусів того, що робиш сам.


Це росія адаптувала пропаганду Геббельса. Це росіяни катують і вбивають українських полонених і цивільних. Це російські « священники» закликають своїх солдат « стерти з землі»!!!! українську націю!!! І вони діють саме так!

 

Відповідь на питання, як це може бути, в ХХІ ст. !!! масові вбивства в центрі Європи! Погрози Заході і світові! Руйнування сусідьоі країни центральної Європи – до останньоі цеглинки!
В будь-якій цивілізованій країні – якщо бьють, гвалтують, убивають людину- сусіди або втручаються самі, або викликають поліцію!! Вони не слухають « промов» злочинців, що всі злочині коять вони самі.

Суспільство не називає напади агресора – « конфліктом» зі жертвою.
То що ж сталось зі світом?
Що сталось із ЗМІ ?
TF-1???

Кожного разу, коли ви дозволяєте розміщуєте російську пропаганду, в будь якому вигляді, ви сприяєте злочинам росії, даєте їм привід далі вбивати українців. Це верх цинізму та чортівства – розповсюджувати наративи убивць. Невже вам треба і далі нагадувати, що Україна – лише захищається. Воїни захищають СВОЇ домівки, землі та родини! А Росія – держава-терорист, яка боягузливо вбиває дітей. Не приховуючи саоєї мети- знищити українську націю! Для чого? – Щоб посісти територію і привласнити собі і історію українців!

Сьогоднішніх росіян диктаторський режим навчив ненавидіти міфічних українських «нацистів». Та історія показує що їм взагалі подобається вбивати. Убивати, гвалтувати, піддавати тортурам. Україна- це Русь. Це давня цивілізація. Українці ніколи ні на кого не нападали- лише захищали свої землі. Як сьогодні. Зупиняючи дику російську орду і прикриваючи тебе, Європо.

ЗМІ – ви мусите боротись за правду, захищати добро!


Ви мусите розуміти, як банато залежить від вас, розуміти вашу відповідальність перед людством!
Розповсюджуючи пропаганду агресора, терориста, в будь-якому вигляді, ви множите зло.

Тож поки не пізно- зупиніться.


І почніть боротися Правдою за Добро!

Поль Манандіз 

Kерівник департаменту міжнародного впливу і культури – Інформаційно-аналітичний центр національної безпеки України

#ПольМанандіз #PaulМanandise