АНАЛІТИКА, ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ, СТАТТІ

Поль Манандіз: “російській програмі потрібно, щоби світ спав”

Світ навіть не замислюється, що пропаганда російської федерації, яка десятиліттями “впливала” на мешканців усього цивілізованого світу – це насправді російська програма, яку вони самі називають “підривна діяльність”, або субверсія (див. вікіпедію).

Ця програма працює на всіх рівнях, в будь-якій сфері, і вона атакує всіх і кожного, до кого дотягується.

Цій програмі потрібно, щоб прогресивне людство знаходилось у стані “сну”, ій потрібна ваша бездіяльність. І, звичайно, кінцевий результат – ви робили все, чого хоче від вас росія.

Програма задумана так, щоби ви, представники Західної цивілізації, нічого не робили І це працює!

Ця програма відокремлює вас від реальності, підкорює, відсторонює вас від всіх ваших емоцій, оскільки одна з її цілей, щоб вам все було байдуже!

Практично до вашої фізичної смерті.

Ця програма застосовується роками в Європі, США, в інших країнах! Вона вже змінила ваше сприйняття дійсності!
Досягла своїх результатів майже на 100%, змінивши сприйняття реальності щонайменше двох поколінь!

Розроблена, та реалізована в дію ще КДБ, вона пристосована до світових змін вже фсб та путіним.

Я мушу вкотре ПОПЕРЕДИТИ вас усіх, що ми стоїмо перед загрозою знищення не лише існуючого світового порядку, але й всіх нас особисто і всіх досягнень цивілізації!

Більше року тому я здійняв тривогу, коли 150000 (саме 150000!!!, як написав я), російських солдат вже знаходились вздовж українського кордону! Саме цю цифру (а не офіційну 110000) оприлюднив тоді високий представник Євросоюзу Жозеф Борель.

В результаті реакціі світовоі спільноти тоді путін вимушений був відвести війська.

22.02.2022 року я надіслав відео до європейських змі, де російські солдати в танках вже сиділи в очікуванні наступу. Хоча Борель 12 жовтня визнав, що Європа не вірила представникам розвідки США про неминучість нападу.

Не вірила чи не хотіла вірити???

Я неодноразово стверджував що світ врятує культура, і ніщо інше!

Мені майже не дивно, що мій голос чують іще не так багато представників влади країн Європи та США, бо і досі мало хто вірить… Як свого часу не вірили розвідці США навіть перед самим повномасштабним вторгненням армії рашистів в Україну.

Результати цього акту міжнародного тероризму весь світ вже бачив практично в усіх містах і селах, які звільнила українстка армія від окупації…

Я мушу знову заернутись до всіх вас, тому що тзараз вже мова йде про загрозу не лише Україні, але фактично всій цивілізаціі.

Я говоритиму просто, щоб було зрозуміло всім!

Ми всі, весь світ є під впливом російської програми!

Єдине, що ви можете зробити, щоб зрозуміти правду і зрозуміти реальність, це прокинутись, відкрити вуха і розплющити очі! Не потрібно ковтати пігулку, як в “Матриці”!

Те, що відбуваєтья, – відбувається просто перед вами, кожну секунду. Ви живете з цим. Навіть відчуваєте. Але – не розумієте.

Все, що вам лишається надалі, – дивитися на те, що відбувається з вами і іншими! Росія змінює вашу реальність, і ви ВЖЕ учасник цієї програми.

І те, що ви цього не усвідомлюєте – на жаль, цілком природньо…

Російська програма ідеологічної субверсії працює такими етапами:

1. Деморалізація

Вони змінюють сприйняття реальності. Твоєї реальності! На це західний світ ще не реагує і думає, що з тобою цього не станеться.

Але це буде. Зараз це останній шанс.

Невже ви навіть не бачите, що практично байдужі навіть до масових вбивств, катувань та насильства?

Щоб деморалізувати націю, потрібно від 15 до 20 років! Це час одного покоління. ЗМІ школи, університети. Ці люди потім підуть в уряд, політику, пресу, щоб наповнити суспільство фальшивими ідеями, вбити справжній патріотизм, справжній націоналізм, який означає просто здоровий патріотизм любов до своєї країни…

2. Дестабілізація

Щоб дестабілізувати націю, потрібно лише від 2 до 5 років! Достатньо лише наповнити економіку, зовнішні відносини та безпеку наповнити марксистсько-ленінськими ідеями, або тим, що їх з успіхом заміняє на сучасній росії.

Навіть така величезна та могутня країна, як Сполучені Штати, вже не може усвідомити, що відбувається з американським народом…

Шукати правду важко, але життєво необхідно!

3. Криза

Відбувається, коли ситуація досягає великої кількості внутрішніх та зовнішніх конфліктів… Подивіться на сучасний світ!!!

4. “нормалізація” – цинічний вислів – це коли російські танки йдуть в інші країни.

Починаючи від сьогодні, єдиний ваш вихід- це почати слухати себе!

Так в світі існують нації, країни… Але на всій планеті земля – ми лише один такий вид. Ми всі пов‘язані одне з одним. Ми – люди! І перед російським планом, програмою, перед загрозою нашого тотального знищення, ми мусимо об‘єднатися і згадати, хто ми!

Інакше – кінець.

Людство сьогодні мусить вибрати життя.

На жаль, cьогодні наша доля залежить від божевільного.

Ми всі зобов‘язані лишити дітям мирний, чистий і безпечний світ…

Інакше Творець точно відвернеться від нас…

Поль Манандіз
керівник департаменту міжнародного впливу та культури Інформаційно-аналітичного центру національної безпеки України

#PaulManandise

04.11.2022