ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ, СТАТТІ

Поль Манандіз: путін впевнений у своїй безкарності, тому що ви не вірите, що він хоче знищити весь світ

До світової громадськості звернувся відомий французький співак Поль Манандіз, друг Героя України Василя Сліпака, патріот нашої країни, який уже понад 6 років проживає в Україні і зараз бере активну участь у допомозі фронту.

Вітаю всіх!

Це звернення до всіх і кожного, в якій би країні світу ви не знаходились!

До всіх, багатих та бідних, до людей будь-якого соціального статусу, у тому числі – до міністрів та президентів!

Це стосується всіх нас!

Так само, це стосується й росіян, які сьогодні не мають жодної правдивої інформації… Ваш президент бреше вам! Ваш президент, ваша країна вбиває сотні тисяч людей! Це те, що зараз робить ваш диктатор. Наразі весь цивілізований світ вважає вашу країну терористичною державою, оскільки ваша країна спричиняє світові багато шкоди, якщо хтось ще не в курсі!

І ось що я хотів би сказати всім.

Я витратив дуже багато часу, спостерігаючи і вивчаючи пропаганду. Мій намір – зробити все можливе, це щоб світ повернувся до розуміння реальності, повернув собі свою свідомість.

Слово «пропаганда» – це не просто слово. Це дуже серйозна і небезпечна річ. Річ, яка вбиває. Саме пропаганда зробила можливою Другу Світову війну. Згадайте пропаганду, яку вкидав в світовий інформаційний простір Гітлер!

Якщо спостерігати та вивчати рашистську пропаганду – можна з упевненістю сказати, що вона веде нас до Третьої Світової… Брехня і маніпуляції, перекручення фактів та тотальна блокада правди – саме ці прийоми й використовував нацистський лідер. Саме пропаганда зробила цього диявольського виродка можливим.

Нині історія повторюється.

В такій прекрасній країні, як Україна нині пекло… Росія несе українцям смерть та руїни, кров та сльози…

І тепер ми чуємо нацистську пропаганду від нового фюрера – але вже з певними удосконаленнями. Ядерна зброя – саме цим росія сьогодні шантажує світ.

Путін такий самий терорист, як Бен Ладен! Він зробив з величезної країни терористичну, бандитську державу! І сьогодні він намагається перенести цей кривавий і нікчемний «руський мір» на весь світ! Яскравий приклад результатів тоталітарного режиму – Північна Корея, яку вже багато десятиліть очолюють психопатичні мафіозні керівники.

Які у сучасної росії успіхи? Чого вона спромоглася досягти за 26 років путинського правління? Що позитивного зробила для світу? Відповідь очевидна. Нуль.

Про це треба пам’ятати.

Путін був і залишається КГБістом і бандитом за своєю сутністю – чистий продукт так званого «комунізму». Це всього-навсього психічно хворий вбивця.

Світові лідери вже починають розуміти це, але ще не всі готові висловити свою думку. Голда Меїр колись сказала, що не можна намагатися домовлятись із тим, хто хоче вас вбити…

Путін не шкодує мільйонів і мільйонів для того, щоб купувати політичних діячів на Заході, витрачає величезні кошти, щоби приспати світову спільноту… І ця політика досі спрацьовує.

Він вже вбив сотні тисяч людей в Чечні, Грузії і Сирії, його вбивці «працювали» і у Європі… А зараз це продовжується в Україні… А ще – він активно фінансує глобальний тероризм – хіба це величезний секрет?

У своєму віці він розуміє, що його смерть вже досить близько. І він, здається, робить все можливе для того, щоби усіх нас забрати з собою…

Це його нова реальність, і він хоче, щоби ми усі жили в ній. Повірте, що його ненависть до вільної і незалежної України – це уособлення ненависті до всього, що має цінного цивілізований світ у ХХІ сторіччі.

Ті, хто сьогодні займається російською пропагандою у світі – це професіонали, фахівці своєї справи і вони за путинські гроші роблять її непогано. Проте, вони самі не розуміють наслідків своїх дій – бо мета путіна – вбивати, насилувати і грабувати. Що ще вміє росія?

Російська пропаганда вбиває не лише фізично – жахливо те, що вона здатна відключити мозок людини, приспати його інстинкт самозахисту… Ви і досі вважаєте путинські погрози лише словами? Вітаю! Ви вже живете в реальності, яку він для вас створив.

Вам потрібні приклади?

Пам’ятаєте, Путін 8 років тому сказав, що не має відношення до анексії українського Донбасу і українського Криму?

Він завжди заявляв, що ніколи не хотів воювати з Україною!

Він обіцяв, що ніколи не нападе на Україну!

І зараз, коли його армія знищує українські міста і села, вбиває українських жінок і дітей, путін продовжує говорити,  що поважає українців, їх мову і культуру…

Хіба це не абсурд? Хіба це не брехня? Причому – цей абсурд і ця брехня вбиває…

Скільки світових лідерів за ці 8 років потисли йому руку?

Він впевнений у власній безкарності. Впевнений, бо ви не вірите, що він хоче знищити весь світ.

Поруч з вами у G5-G7-G8 – cерійний вбивця, кровожерний психопат. І при цьому ви не реагуєте, оскільки отрута його пропаганди вже працює задля того, щоби ви були неспроможні реагувати адекватно.

Українці зрозуміли його ідеї ще в 1991 році – на всеукраїнському референдумі Україна відмежувалася від радянського минулого. І потім так само у 2013 українці відвернулись від співпраці з нацистським російським режимом, який офіційно заявив себе наступником СРСР – світової «імперії зла»…

Ми, українці, завоювали і свою свободу і свою незалежність! І саме за це нас вбиває росія.

Чи багато хто у світі – з числа політиків чи журналістів почав про це говорити? Проте ми чули дуже багато проросійських наративів і думок «експертів», які прямо чи завуальовано намагалися виправдати росію та її поняття «гібридної війни».

А сьогодні російські нацисти називають нацистами українських патріотів, які зі зброєю в руках захищають власних дітей та дружин, власні домівки, власну землю від російських агресорів. Воюють і гинуть, фактично перетворившись на живий щит, який сьогодні захищає всю Європу від озвірілої московської орди.

Світ багато чому не вірить і досі. І намагаючись не бачити злочинів російських окупантів в українських Бучі, Бородянці та Ізюмі… Закриваючи очі на війну проти українського народу, яку росія називає «спеціальною військовою операцією», світ намагається скоїти жахливе самогубство! Новий геноцид українців – це тільки початок процесу, який за хворобливою уявою кремлівського нелюда має поставити на коліна весь світ. І він до цього готовий.

Ця людина довела до краю власний народ. Невже ви гадаєте, що йому є кого жаліти в інших країнах? Всі злочини, які є в кримінальних кодексах європейських країн, російські військові скоюють сьогодні в Україні, порушуючи закони та звичаї війни, які давно прийняв цивілізований світ. Скоюють, бо росія і сьогодні не є цивілізованою.

Його так звана «армія» в 2014 році розстріляла сотні беззбройних українських військових в Іловайську, яким пообіцяли безпечний коридор для виходу за умови, що вони складуть зброю. Багато хто на Заході знає про цю трагедію?

Іловайська трагедія просто вкотре підтвердила, що “угоди з Росією не варті й паперу, на якому написані”. Цю фразу, до речі, сказав ще у позаминулому столітті канцлер Отто фон Бісмарк. Нічого не змінилось за ці майже півтора століття.

Світ зараз крокує до катастрофи, якої він ще не знав. Прийшов час вибору.

Кожен з нас має право на кохання та щастя, на мирне життя та спокійну старість. Кожен з нас хоче кращого майбутнього для своїх дітей. Щиро бажаю нам усім саме цього.

Проте, нічого з цього ніколи не буде, якщо ми разом не зупинимо імперські амбіції росії, якщо дамо перемогти ідеології диктатури та тероризму.

Пора приймати рішення.

І пора прийняти його першими.

Путіна мусить зупинити світова спільнота. І ми з вами.

Завтра може бути пізно, якщо в нас взагалі буде це «завтра».

Завжди поруч.

Поль Манандіз,

керівник Департаменту міжнародного впливу та культури Інформаційно-аналітичного центру національної безпеки України

#PaulManandise