НОВИНИ

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 16 лютого 2022

Слава Україні!

Російсько-окупаційні війська продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті 22 липня 2020 року у рамках Тристоронньої контактної групи.

Центр WEBSITE: https://mediarnbo.org

Центр TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Упродовж минулої доби, 15 лютого, з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню, 2 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

У бік Катеринівки противник відкривав вогонь з протитанкових ракетних комплексів.

В напрямку Лобачеве російські найманці здійснили обстріл з ручних протитанкових гранатометів.

Неподалік Оріхове збройні формування Російської Федерації обстрілювали позиції українських захисників із застосуванням мінометів калібру 120 мм та станкових протитанкових гранатометів.

Поблизу Станиці Луганської окупанти застосували міномети калібру 82 мм.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: обстановка на сьогодні, – 16 лютого 2022

Станом на 09:00 ранку поточної доби з боку збройних формувань Російської Федерації зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

По околицях Станиці Луганської російські найманці вели вогонь з мінометів калібру 82 мм.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок ворожих дій немає.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації. Підрозділи, які входять до складу Об’єднаних сил, виконують взяті на себе зобов’язання щодо дотримання Мінських домовленостей та знаходяться в готовності до своєчасного й адекватного реагування на потенційні загрози з боку ворога.

Зберігайте спокій та вірте в Збройні Сили України.

Разом до перемоги!

Інформація Командування Об’єднаних сил ЗС України

У єднанні наша сила!

На виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» командувач об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв відвідав особовий склад в районах виконання бойових завдань та звернувся до військовослужбовців.

– У ці складні для нашої країни часи я дякую кожному з вас за проявлені професійні якості, витримку та старанність щодо захисту незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.
За словами командувача, єдність – це велика основа для української державності.

– На нашому боці – правда. Вірю, що завдяки нашій єдності, силі духу та взаємній підтримці ми гідно пройдемо всі нинішні випробування. У єднанні наша сила, – наголосив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Разом переможемо!

Відділ звʹязків з громадськістю Командування об’єднаних сил ЗС України

Інформація Генерального штабу ЗС України (ВІДЕО)

«Мій рубіж» – фільм про сили територіальної оборони.

Документальна стрічка присвячена становленню сил територіальної оборони з 2014 року – з початку російської агресії. Після ухвалення Закону України «Про основи національного спротиву», який набрав чинності 1 січня 2022 року, ТрО перетворилася на потужний рід сил зі своїм командуванням і зонами відповідальності – Сили територіальної оборони ЗС України.

Як і завжди, головна твердиня тероборони – наші люди. Про них і йдеться у фільмі «Мій рубіж».

Творча група: автор сценарію і режисер – Олексій Гончарук, голос за кадром – Олексій Рослов, графіка – Костянтин Наумов, редактори – Світлана Наконечна й Олександра Гончарук, автори пісень – Юлія Майборода і Христина Панасюк.

Інформація Головного управління розвідки МО України

Командування ЗС РФ посилює контроль стану справ у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) армійських корпусів.

З кінця минулого тижня на тимчасово окупованій території в Донецькій та Луганській областях відмічено збільшення кількості інспекційних груп вищих органів військового управління ЗС РФ. Перевіряються підрозділи з’єднань і частин окупаційних військ на здатність приведення у вищі ступені бойової готовності зі здійсненням маршів у визначені райони (на полігони) та укомплектованість особовим складом.

Водночас російські окупаційні адміністрації у взаємодії з окупаційним командуванням продовжують активні заходи з комплектування особовим складом 1 і 2 АК. Здійснюються рейди по приватних підприємствах, громадських місцях з метою виявлення осіб придатних до військової служби, які ухиляються від обліку в окупаційних військкоматах.

Інформація Служби безпеки України

СБУ проводить контрдиверсійні навчання у регіонах, щоб посилити захист держкордону і стратегічних об’єктів.

Масштабні та багатоетапні навчання відбудуться у більшості областей. На них співробітники СБУ планують посилено відпрацювати дії для захисту державного кордону та стратегічно важливих об’єктів.

Це необхідно, щоб ефективніше запобігати загрозам розвідувально-підривної діяльності проти нашої держави. Також – щоб відпрацювати міжвідомчу взаємодію для боротьби з тероризмом.

Навчання проводяться в умовах, максимально наближених до реальних.

Втрати російсько-окупаційних військ

Втрати РОА 15.02.2022 р. склали 2 особи:

  • безповоротні (200) – 2 (1 – 9 омсп 1 АК, небойовий, обставини уточнюються; 1 – 4 омсбр 2 АК, небойовий, обставини уточнюються).

Додатково інформація уточнюється.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.

Разом до перемоги!

Слава захисникам України!   

Слава Україні!

Матеріали підготовлені ІАЦ за даними Міністерства оборони України