НОВИНИ

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 18 січня 2022

Слава Україні!

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими військовослужбовцями.

Центр WEBSITE: https://mediarnbo.org

Центр TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Упродовж минулої доби, 17 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.

У бік Пісків збройні формування Російської федерації відкривали вогонь з підствольних гранатометів.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: обстановка на сьогодні, – 18 січня 2022

Завдяки зусиллям наших воїнів, рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Станом на 12:00 поточної доби, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Підрозділи Об’єднаних сил продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!

Інформація Української сторони СЦКК (ВІДЕО)

Українська сторона СЦКК у взаємодії з СММ ОБСЄ за рішенням Командування Об’єднаних сил організовує надання гарантій безпеки та дотримання режиму припинення вогню, завдяки чому в районі проведення операції Об’єднаних сил тривають роботи з відновлення та обслуговування об’єктів цивільної інфраструктури.
З 25.12.2021 населений пункт ТОРЕЦЬК залишився без води через пошкодження водогону діаметром 900 мм «ГОРЛІВКА – ТОРЕЦЬК».

У період 14.01–16.01.2022 силами двох робочих бригад були проведені роботи з огляду водогону.

Піротехніки ДСНС України перевірили близько 3 га території в районі проведення робіт. При цьому виявлено 8 протитанкових мін – ТМ-62-М та три вибухонебезпечних предмета. Представниками Часівярівського РВУ КП «Компанії “Вода Донбасу” виявлено 4 значних та близько 5 незначних поривів. Через пориви, загальний обсяг втраченої води складав близько 200 м3 води на годину. На тимчасово окупованій території було виявлено 3 пориви з меншими пошкодженнями, які також були усунуті.

Станом на 06:40 на ТОРЕЦЬК по водогону надходить 528 м3 води на годину.

Українська сторона СЦКК спільно з Командуванням Об’єднаних сил продовжують вживати заходи з відновлення цивільної інфраструктури в районі проведення операції Об’єднаних сил.

Інформація Генерального штабу ЗС України

17 січня 2022 року Україна підписала з Агенцією #НАТО із зв’язку та інформації оновлений Меморандум про продовження спільної роботи над технологічними проєктами.

«Ми успішно співпрацюємо з Україною протягом кількох років, надаючи ключові можливості та обмінюючись знаннями», – сказав Генеральний менеджер Агенції #НАТО із зв’язку та інформації Людвіг Декамп. «У рамках цієї оновленої угоди ми поглиблюватимемо нашу співпрацю з Україною, щоб підтримувати її у модернізації їхніх інформаційних технологій та комунікаційних послуг, одночасно визначаючи сфери, де може знадобитися навчання їхнього персоналу. Наші експерти готові продовжувати це важливе партнерство».

«Підписаний сьогодні Меморандум продовжує наше співробітництво, започатковане у 2015 році. За підтримки НАТО ми плануємо й надалі впроваджувати сучасні інформаційні технології та сервіси в систему управління Збройними Силами України», – зазначила Голова Місії України в Україні Посол Наталія Галібаренко НАТО.

Інформація Головного управління розвідки МО України

?
Командування ЗС РФ нарощує інтенсивність заходів бойової підготовки у з’єднаннях і частинах 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК оперативного угруповання російських окупаційних військ.

З початку тижня на полігонах тимчасово окупованої території в Донецькій та Луганській областях противник розпочав збори з командирами рот, батарей і коригувальниками артилерійського вогню.

Водночас окупаційні адміністрації із залученням військовослужбовців окупаційних військ продовжують активні агітаційні заходи серед місцевого населення з метою спонукання до проходження військової служби за контрактом у з’єднаннях і частинах 1 та 2 АК.

Інформація Служби безпеки України

У 2021 році СБУ нейтралізувала понад 2 тисячі кібератак на урядові ресурси України.

За матеріалами СБУ 80 зловмисників притягнуто до кримінальної відповідальності, 26 із них – засуджено до різних термінів покарання.

За цей час викрито десятки мереж інтернет-агентури спецслужб РФ. За завданням своїх «кураторів» вони проводили інформаційні диверсії.

Наприклад, підконтрольне ФСБ РФ хакерське угруповання Armageddon вчинило спробу кібератаки на українські урядові ресурси. Проте кіберфахівці спецслужби її своєчасно блокували.

За всіма викритими фактами триває системна робота для встановлення всіх осіб, причетних до злочинів проти державної безпеки України.

Втрати російсько-окупаційних військ

 
Втрати РОА 17.01.2022 р. склали 1 особу:
 
  • безповоротні (200) – 1 (4 омсбр 2 АК, небойовий, підрив на НВП);
 
Додатково інформація уточнюється.

 

Слава захисникам України!   

Слава Україні!

Матеріали підготовлені ІАЦ за даними Міністерства оборони України