НОВИНИ

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 27 грудня 2021

Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті в рамках Тристоронньої контактної групи.

Центр WEBSITE: https://mediarnbo.org

Центр TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Упродовж минулої доби, 26 грудня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 5 порушень режиму припинення вогню.

У напрямку Південного, Пісків, Новолуганського та Шумів окупанти вели вогонь з гранатометів різних систем.

Поблизу Талаківки ворог задіяв безпілотний літальний апарат, за допомогою якого здійснив скидання пострілів ВОГ-17.

Внаслідок ворожих дій один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Воїн перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я — важкий.

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: обстановка на сьогодні, – 27 грудня 2021

Станом на 09:00 ранку з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.

У напрямку Нью-Йорка противник відкривав вогонь з великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Внаслідок дій ворога один військовослужбовець Об’єднаних сил дістав поранення. Захисник перебуває в лікувальному закладі. Стан його здоров’я — важкий.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!

Інформація головнокомандувача ЗС України

 

“Хочу заспокоїти співгромадянок.

По-перше, не йдеться про призов чи обов’язкову мобілізацію жінок до війська, як про це вже заявляють деякі ЗМІ.

По-друге, готується такий порядок постановки на військовий облік, який дозволив би реалізувати дистанційно та онлайн якнайбільше процедур. Держава проводить антибюрократичну реформу, щоб людям не доводилося переносити папірці з місця на місце. Це стосується також і чоловіків – цифровізація має модернізувати військовий облік в цілому.

Протягом наступного року всі процедури будуть відкалібровані таким чином, щоб для наших співгромадянок, чиї спеціальності є в переліку для військового обліку, та їхніх роботодавців процес постановки на облік був максимально комфортним.

Ми також плануємо ввести перехідну норму, що стосується зборів (навчань) військовозобов’язаних, а саме: на навчання жінки будуть убувати винятково за бажанням.

По-третє, зі взяттям на військовий облік жодних змін у житті українських жінок не буде! Єдине – Збройні Сили просто знатимуть, які спеціалістки є в країні та можуть у крайньому випадку долучитись до оборони держави. Відповідний порядок обліку існував в Україні й раніше, починаючи з 1994 року, хоча майже не працював.

Це також крок назустріч жінкам, які мають бажання проходити військову службу у Збройних Силах України, для уникнення зайвих процедур при займанні посади за своєю спеціальністю.

Бажаю всім щасливих та безпечних свят! Збройні Сили України завжди на захисті”.

Головнокомандувач ЗС України, генерал-лейтенант Валерій Залужний

Інформація Головного управління розвідки МО України – 1

Уряд України розширив перелік відомостей про захисників, що вноситимуться до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.

Нещодавно Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка має на меті унормувати перелік відомостей про захисників України, що будуть вносити до Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ), а також процедуру обміну інформацією між ЄДРВВ та базами даних інших відомств. До переліку вноситимуть відомості щодо стану чи необхідності забезпечення житлом, субсидіями, пільгами, потреб проходження психологічної реабілітації, санаторно-курортного лікування тощо.

“Реєстр буде наповнено більш комплексною інформацією. Невдовзі ми будемо мати повну картину того, які потреби в послугах та наданні допомоги є у наших ветеранів. Це все буде в єдиному пакеті, що суттєво покращить доступ та взаємодію з іншими відомствами щодо надання належного соціального захисту ветеранів, членів їхніх сімей та родин загиблих”, – розповіла міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

Інформація Головного управління розвідки МО України – 2

Якщо ви шукаєте ту саму роботу мрії, не знаєте, як трансформувати військовий досвід у кар’єрний, – пройдіть навчання на онлайн-курсі “М’які навички для жорсткої реальності”. Метою програми є профорієнтація та перші кроки до працевлаштування.

Курс створений найкращими фахівцями ринку праці України, кар’єрними консультантами та військовими психологами спеціально для ветеранів та ветеранок. Тема – від розуміння себе як спеціаліста до побудови гармонійної кар’єри і можливостей нових професій на ринку.

Результатами програми стане написання резюме й побудова кар’єрного плану. Також ви отримаєте знання з практичної психології, фаховий зворотній зв’язок, корисні знайомства й поштовх до розвитку.

?Формат: онлайн-курс тривалістю 1 місяць, професійні лекції у записі відеотрансляцій й щотижневі практичні вебінари з експертами.

Старт навчання – 10 січня 2022 року.

Для безкоштовної участі потрібно заповнити анкету та пройти відбір.

Можливо, це саме те, що потрібно вам у новому році!
Проєкт втілюється Програмою реінтеграції ветеранів за підтримки Державного департаменту США.

Посилання на курс

Втрати російсько-окупаційних військ

За уточненими даними, втрати РОА 25.12.2021 р. склали 1 особу:

  • безповоротні (200) – 1 (2 омсбр 1 АК, небойовий обставини уточнюються).

Інформація щодо втрат РОА 26.11. 2021 додатково уточнюється.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.

Разом до перемоги!

Слава захисникам України!   

Слава Україні!

Матеріали підготовлені ІАЦ за даними Міністерства оборони України