ГОЛОВНІ НОВИНИ, НОВИНИ

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: зведені дані ООС – 06 грудня 2021

Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати домовленості, досягнуті у рамках Тристоронньої контактної групи.

Центр TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Упродовж минулої доби, 5 грудня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.

В бік НОВОСЕЛІВКИ окупанти здійснили обстріл зі станкових протитанкових, автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь та змусили противника припинити обстріл.

ВІЙСЬКОВІ НОВИНИ: обстановка на сьогодні, – 06 грудня 2021

Станом на 09:00 ранку, 6 грудня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Військовослужбовці Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі та стримування збройної агресії Російської Федерації.

Інформація головнокомандувача ЗС України (ВІДЕО)

Дорогі побратими і посестри!
Шановні ветерани!

За тридцять років Збройні Сили України пройшли складний шлях свого розвитку. А війна змусила нас змінитися. Ми стримали ворожий наступ і надійно обороняємо державу. Більше того, ми готові до будь-яких варіантів розвитку безпекової ситуації. Нам довіряють і в нас вірять. Саме це додає сил наближати Перемогу.

Сьогодні Збройні Сили України є однією з провідних армій світу, бо ми восьмий рік воюємо. Бойовий досвід і відважність українських воїнів також високо цінуються нашими партнерами. Й наше майбутнє – в НАТО.

Ми будемо вічно пам’ятати загиблих побратимів і посестер. Наш обов’язок – продовжувати боротьбу за себе і за них.
Дякую кожному і кожній, хто обрав службу своєму народові у Збройних Силах України. Дякую вашим рідним і близьким за те, що прийняли ваш вибір і підтримують вас.

У День Збройних Сил України бажаю вам стійкості, впевненості та віри! Разом до Перемоги!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Головнокомандувач ЗС України, генерал-лейтенант Валерій Залужний.

 
 

Інформація Генерального штабу ЗС України (ВІДЕО)

Зведена механізована рота 92 ОМБр ім. кошового отамана Івана Сірка, Офіційна сторінка у складі американського піхотного батальйону сил BLUFOR здійснила переміщення з базового табору у вихідний район. 

Інформація Командування Об’єднаних сил ЗС України

Привітання командувача об’єднаних сил ЗС України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Від щирого серця вітаю Вас із Днем Збройних Сил України!

В цей день ми вшановуємо відважних й сміливих людей, справжніх патріотів своєї країни, які готові у будь-яку хвилину стати для неї захистом і опорою.

Загартовані у боях за територіальну цілісність нашої держави, Збройні Сили восьмий рік поспіль відзначають це свято в умовах російсько-української війни.

Бойові побратими й посестри, дякую Вам за сумлінну службу, мужність і хоробрість. Ваша любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть і звитяжність – запорука щасливого майбутнього на рідній землі.

Світла пам’ять загиблим Героям, які віддали життя за свободу і незалежність нашої держави! Це кращі сини й доньки України, подвиг яких буде вічно залишатися у серцях мільйонів!

З нагоди свята бажаю усім нам міцного здоров’я, злагоди, родинного затишку та наснаги у військовій справі.

Дорогі українці, військовослужбовці Збройних Сил роблять все для того, щоб залишатися гарантом стабільності та безпеки держави. Саме Ваша віра в українську армію дарує нам впевненість у своїх силах.

Слава Україні!

Разом переможемо!

генерал-лейтенант Сергій НАЄВ

Інформація Головного управління розвідки МО України

Привітання начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України з нагоди Дня Збройних Сил України.

Збройним Силам України – тридцять! Швидко плинуть роки, і кожен із них, неначе чергова сторінка, долучається до великої книги історії українського війська.

За роки існування незалежної держави становлення та розвиток Збройних Сил України відбувалися у складних умовах, а буремний 2014 рік став для нас перевіркою на мужність, витривалість, вірність військовій присязі та відданість державі. На тлі російської імперської агресії в Україні народилося нове військо.

Нині потужні, високопрофесійні, добре оснащені та всебічно забезпечені Збройні Сили України здатні комплексно й адекватно реагувати на будь-які виклики та загрози. Вони є надійним щитом нашої держави, гарантом забезпечення її безпеки й територіальної цілісності.

Схиляю голову перед мільйонами українців, які віддали життя за рідну землю. Нехай їхні імена нагадують нам про ціну свободи, об’єднують у боротьбі за незалежність і суверенітет України.

Щиро вітаю всіх з Днем Збройних Сил України!

Бажаю здоров’я, щастя, оптимізму, наснаги та успіхів у службі заради перемоги й процвітання нашої держави.

Слава Збройним Силам України!
Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
бригадний генерал Кирило Буданов

Інформація  Командування ССО ЗС України

Шановні побратими!
За 30 років незалежності українські Збройні Сили пройшли важкий шлях.

Тривалий час їм відводили другорядну роль у житті держави, руйнували зсередини і ззовні – цілеспрямовано створюючи нездатну чинити опір структуру.

Причини цього ми побачили 2014-го року. Коли впевнений у легкій перемозі ворог окупував Крим і рушив до східних областей України. Коли кремль очікував швидко здолати слабкий опір – натомість зіштовхнувся зі справжнім військом.
Озброєне, екіпіроване і оснаще за застарілими ще радянськими лекалами і без належного досвіду – основу цього війська створили люди. Згуртовані і злі, вмотивовані і піднесені національною ідеєю супротиву російській окупації. Професійні вояки, мобілізовані і добровольці. Усі вони стали силою, що не лише зупинила, а й завдала чималих втрат ворогу та почала епоху дійсного відродження українського війська.

Від самого початку на вістрі війни були і підрозділи спеціального призначення. Об’єднані з часом у Сили спеціальних операцій наші вояки гартувалися у найтяжчі моменти захисту України. У бойових операціях, під час невпинної підготовки ми щодня ставали сильнішими. І нині – наймолодший рід Збройних Сил є найсучаснішим в українському війську.

Ми вдосконалюємося: на війні, на полігонах, під час участі у навчаннях з підрозділами країн НАТО і спільному з ними чергуванні на варті світового порядку. Ми набуваємо сумісності з нашими іноземними партнерами задля протистояння нашому ворогу.

Від початку війни і донині із нами – український народ. Внесок волонтерського руху у розвиток війська – безцінний. І недарма два свята – День волонтера і Збройних Сил України стоять поруч у календарі.

Для будь-якої армії світу немає більшої шани ніж повага своїх громадян. І немає кращого визнання ніж довіра власного народу. Це те, що ми отримали, ставши до зброї проти російської окупації. І кожен з нас повинен усвідомлювати свою власну відповідальність за незалежність країни і добробут наших громадян.

Повага кожному воїну, який загинув, захищаючи Україну. Ім’я кожного з них вписано в українську історію. Пам’ятаймо завжди тих, хто завершив свою війну і пішов, як воїн. Честь їхнім близьким, які втратили найдорожче – життя рідної людини.

Слава ССО!
Слава Україні!

Втрати російсько-окупаційних військ

Втрати російсько-окупаційних військ 05.12.2021 р. склали 3 особи:

  • безповоротні (200) – 2 (1 – 7 омсбр 2АК, не бойовий, внаслідок отруєння чадним газом, 1 – 6 омсп 2АК, не бойовий, внаслідок вибуху у бліндажі);
  • санітарні (300) – 1 (6 омсп 2 АК, не бойовий, внаслідок вибуху у бліндажі).

Додатково інформація уточнюється.

Обстановка в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими воїнами.

Разом до перемоги!

Слава захисникам України!   

Слава Україні!

Матеріали підготовлені ІАЦ за даними Міністерства оборони України