Про Центр

ЛОГО ИАЦ-ГЛАВНЫЙ-мин

Інформаційно-аналітичний центр Національної безпеки України був створений за Наказом Президента України № 398/2014 від 12 квітня 2014 року «Про Інформаційно-аналітичний центр» як інформаційно-аналітична установа Ради Національної Безпеки і Оборони України. Сайт Центру працює з липня, 2014 року.

Функція сайту – інформування інформаційних агенцій України та світу, ЗМІ та громадян України про ситуацію у зоні проведення АТО, розповсюдження термінової оперативної інформації та ексклюзивної інформації Штабу АТО, РНБО, УКМЦ, ІАЦ, силових відомств. Тематика сайту – офіційні новини адміністрації Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, Уряду, ВРУ, ДСНС, МОУ, СБУ, МВС, НГУ, СЗРУ, ГУР, ССО, ДПСУ, прес-центру АТО тощо, публікації аналітиків Центру.

Наразі офіційно Центр не є державною установою.

Виходячи зі специфіки спрямованості сайту та наявної ситуації в Україні, адміністрація сайту залишає за собою право відбору рекламної та іншої інформації та надання рекомендацій щодо відповідності запропонованих матеріалів політиці сайту.

Команда Інформаційно-аналітичного центру
Національної безпеки України