Про Центр

ЛОГО ИАЦ-ГЛАВНЫЙ-мин

Інформаційно-аналітичний центр Національної безпеки України створений за Наказом Президента України № 398/2014 від 12 квітня 2014 року «Про Інформаційно-аналітичний центр» як інформаційно-аналітична установа Ради Національної Безпеки і Оборони України. Веб-сайт Центру працює з липня, 2014 року.

Функція Центру – інформування інформагенцій України та світу, ЗМІ та громадян України про ситуацію у зоні проведення АТО/ООС, розповсюдження термінової оперативної інформації та ексклюзивної інформації ЗСУ, РНБО, ІАЦ, силових відомств України.

Тематика сайту – офіційні новини Офісу Президента України, Ради національної безпеки і оборони України, Уряду, ВРУ, ДСНС, МОУ, СБУ, МВС, НГУ, СЗРУ, ГУР, ССО, ДПСУ, прес-центру ООС тощо, публікації аналітиків Центру.

Сторінка Центру  в FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

Сторінка Центру в TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Наразі офіційно Центр не є державною установою.

Виходячи зі специфіки спрямованості сайту та наявної ситуації в Україні, адміністрація залишає за собою право відбору та розміщення рекламної та іншої інформації, а також надання рекомендацій щодо відповідності запропонованих матеріалів політиці сайту.

Команда Інформаційно-аналітичного центру
Національної безпеки України