Кримська платформа і територіальна цілісність Росії

Чим менше залишалося часу до відкриття саміту з символічною назвою «Кримська платформа», тим гостріше з боку Росії були нападки на Україну. Це очікувано.

Представлена ​​президентом України Володимиром Зеленським дипломатична ініціатива України, покликана повернути питання незаконної анексії РФ півострова Крим в світове інформаційне поле, сьогодні дратує Росію. У росіян є прислів’я «Знає кицька, чиє м’ясо з’їла».

Центр в TELEGRAM: https://t.me/mediarnbo

Центр в FACEBOOK: https://www.facebook.com/mediarnbo

У Кремлі чудово розуміють, що світова громадськість ХХІ століття ніколи не зрозуміє і не прийме збройне захоплення території чужої країни в Європі. Саме тому російські дипломати і пропагандисти звертаються до урядів і громадськості провідних країн світу і намагаються вимагати відмови від участі в цьому справедливому розгляді агресивних дій Росії на прикладі російської окупації українського півострова.

Росія сьогодні заявляє про те, що Кримська платформа є провокаційною політичною подією. А восьмий рік війни з Україною такою не є?

Закликаючи на різних медійних майданчиках міжнародне співтовариство проігнорувати саміт Кримської платформи, вона заявляє про те, що на цьому саміті «буде зроблена спроба консолідації антиросійських кіл в зусиллях з підриву територіальної цілісності Росії».

Саме так і відбувається так звана «гібридна війна» проти України. Тільки ці бойові дії відбуваються прямо зараз в інформаційному просторі.

Хочу нагадати, що участь в саміті офіційно прийняли 46 держав, включаючи, крім держав – найближчих сусідів України, – США, Іспанію, Канаду, Великобританію, Францію… 17 серпня підтримати Україну погодилася Японія. І цей список ще не закінчений, тому що підсумкова декларація залишається відкритою для підписів.

Можливо, спільні зусилля цивілізованих країн, саме починаючи з участі в Кримській платформі, покладуть край незаконному відчуженню територій, створенню нових зон військової нестабільності в Європі, а також сотням тисяч невинних жертв. Українці з усього світу також заявляють Росії рішучий протест.

Чи не час покласти край війнам, які з 1992 року практикує Російська Федерація, починаючи від війни РФ в Молдові, війни РФ в Грузії, участі в безлічі військових конфліктів від Сирії до Вірменії, і нападу на Україну в 2014 році?

Не можна порушити те, чого немає. Не можна, віддаючи чуже, при цьому віддати своє.

Весь світ знає, що Крим не ваш, росіяни. І саміт лише підтвердив цей факт.

Крим – це Україна.

 

Андріа Лорткіпанідзе, 

Інформаційно-аналітичний центр Національної безпеки України

 

ДЖЕРЕЛО