Зачистка Донецька. Як це буде

 Коментар ІАЦ: Донецьк із прилеглими окупованими територіями, це Україна. Така ж, як і Луганськ, і Крим. Просто нагадуємо, що і українські правоохоронці та українські закони і українська влада сюди повернеться. Обов’язково і з усіма наслідками, що випливають.

Саме про це – ряд тез статті українського патріота з псевдо «Фашик Донецький» з веб-ресурсу «Антикор» (оригінал статті без купюр ТУТ).

Можливо, автор дещо емоційний, є ряд питань до ситуативних рішень, які наводяться в статті, проте по суті – порушені ті питання, які неминуче доведеться поставити – і можливо вже наступного року – як самим собі, так і тим, хто сьогодні грає в проросійський терор на території незалежної держави Україна.

Сьогодні сперечалися з одним з наших в Донецьку, який на 7-й рік війни реально став думати про те, що ж буде після того як ВСУ зайдуть в Донецьк.

Перше, що варто відзначити: питання не стоїть в тому, чи зайдуть ВСУ або не зайдуть, питання стоїть в КОЛИ. Так, збоку здається, що це за нинішньої влади це мовби неможливо, але навіть вата втрачає віру в те, що з цього трьохбуквеного рою що-небудь вийде, крім дупи світу… + вата доганяє те, про що їй говорили – рф динирійци- линирійци на **й не потрібні.

Гаразд, відставити убік реально-нереально. Давайте про практику. Отже, ВСУ в місті, що відбувається далі?

Далі відбувається 3 речі, точніше три процеси:

Макаки, ​​яких “кинули на розтерзання”, намагаються втекти або добігти до ВСУ, щоб здати тих, хто ще біжить або не встиг добігти.

Різанина. Буде і це факт. Є питання і є ті, у кого спитати давно хочеться. І вони будуть задані. Разом з вироком і приведенням його у виконання на місці, без сентиментів і суду. На це закриють очі і ВСУ, і Європа, і США.

Також буде процес зачистки соцмереж. Але це вже буде робити пізно. Місцеві жителі знають хто, коли, за скільки і чому продалися. Тому видаляти марно, раніше треба було думати.

До речі, з типу вчителів, які гробили дітям голови роспропагандой, будуть особливі вимоги – вони не жильці. Місцеві жителі не дадуть збрехати: всі ті, хто зомбував дітей за рублі, доживуть до суду в одному випадку – якщо встигнуть здатися самі і здати таких самих посібників окупантів.

Стукачі, інформатори мигиби, працівники мигиби, всі ті, хто катували полонених, вертухаї, які ускладнювали життя нашим полоненим – трупи. Їх не пошкодують.

Діпутати динири можливо таки доживуть до суду, але не всі – частину підірвуть ті, у кого претензії до них, частину вб’є рф. Виживуть лише ті, кого забере до себе рф.

Особисто мені дуже цікаво як буде з судами: нових в’язниць у нас немає, тим більше (розрахованих) на таку кількість людей. Тому, особисто я припускаю, що частина вати звалить, частину вб’ють, частину посадять, а частина буде вражена в правах на 3-4 покоління.

Ступінь вини і денацифікація – за прикладом того, як зробила Америка. Крапка. Це працює, видно на прикладі Німеччини.

Презумпція винуватості – всім і без виключення. Всі Наші легко доведуть те, як допомагали в деокупацію… Вибір є завжди.

Далі. Цивільна вата, шахтарі і т д. На розмінування можливо їх не віддадуть, але на відновлення, в якості безкоштовної раб сили, це саме те. Ці працюватимуть тупо за їжу за картками, як при ссср обітованому.

Можливо буде жест доброї волі від України – дадуть добу-три на у *** ь … в бік рф і навіть організують транспорт. Правда, є 2 проблеми: рф навряд захоче їх до себе прийняти і велика спокуса вальнуть з рпг по ваті. Толерасти, вам не зрозуміти.

Збільшиться кількість самогубств. В рази…

Цікаво як буде з екологією і затопленими шахтами? Думаю, в першу чергу, лізти туди, де суцільна хімія, будуть макаки [поліцаї і т д]. Причина – залізо і всякі наукові приблуди шкода, а цих двоногих – ні.

Відбудова всього зруйнованого – на ваті і сім’ях вати. Нуль толерантності, до кривавих мозолів і крові з носа.

Демонтаж всіх “типу пам’ятників” – теж на ваті. Кайло в зуби і удачі. Ну або голими руками. Останки колаборантів спалити в прямому ефірі, а на місцях поховання зробити або туалети, або тупо залити кислотою.

Повна декомунізація. За тиждень. Все, що пов’язано з ссср, динири, рф – в піч. Н *** й всі вивіски російською, н *** й вся преса російською. Тільки українська всюди. Не знаєш української – безробітний.

Хто прийняв макаку, яка не знає української – штрафні санкції, аж до позбавлення ліцензії та закриття чп.

Мораль. І це ще не повний список. Знайомий сказав, що я фошізд. Я сказав у відповідь, мовляв я в курсі.

Отак і живемо. І чекаємо. І дочекаємося.

Автор статті:

Фашик Донецький