З Днем Державного Прапора України!

Священний атрибут української нації, державний символ, кольоровий код і оберіг кожного українця. В переддень проголошення незалежності України – 23 серпня 1991 року депутати внесли до сесійної зали Верховної Ради синьо-жовтий прапор.

Втім, українське знамено було незмінним супутником історичних трансформацій задовго до цих подій. Прем’єрне поєднання синього і жовтого було на гербі Львова. Потім часто зустрічалось на прапорах козаків. В цих же барвах зображені полотна на їхніх списах і на знаменитій картині «Запорожці пишуть листа турецькому султану». Під українськими стягами віддали життя герої Крут.

За підняття жовто-блакитних полотен платили волею сміливці-патріоти в радянські часи. З ними в руках йшла відстоювати Гідність Небесна Сотня.

Під державним прапором зараз ми захищаємо Україну на всіх фронтах, він знаменує наші перемоги і відвойовані землі. Дуже скоро наш стяг замайорить над українським Донбасом і Кримом, символізуючи їхнє остаточне повернення.

Все що нам потрібно – вірити, боротися і шанувати жертви і зусилля тих, хто відстоював і далі захищає наше історичне право бути вільною і незалежною державою!

Зі святом!

Команда Інформаційно-аналітичного центру

Національної безпеки України