Кирило Буданов: пріорітети ГУР МО України

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 10 серпня, представив новопризначеного начальника Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирила Буданова.

Президент, представляючи очільника ГУР МО, зазначив: «Це офіцер, який пройшов усі сходинки військової розвідки, прекрасно знає систему зсередини, є учасником бойових дій із перших днів війни, а отже – це не «кабінетний теоретик», а справжній бойовий офіцер із великим досвідом і великим авторитетом».

Своєю чергою, Кирило Буданов заявив, що чітко усвідомлює поставлені перед українською розвідкою завдання. «Для мене і моєї команди пріоритетом є реінтеграція Донбасу і Автономної Республіки Крим. Ми націлені на результат для майбутнього нашої держави», – сказав він.

Начальник ГУР Міноборони також наголосив: «Сьогодні перед військовою розвідкою України стоять такі завдання: це збільшення впливу розвідки у сфері міжнародних відносин, повернення тимчасово окупованих територій Донбасу і Автономної Республіки Крим і відновлення справедливості відносно осіб, які принесли війну на нашу Батьківщину», та додав, що головний принцип його роботи: «Честь понад усе».

Кирило Буданов, досвідчений та професійний військовий розвідник був призначений начальником ГУР МО України Указом Президента від 5 серпня 2020.

фото: ГУР МО України