КОРОЛЕВА ФІНАНСОВОГО УСПІХУ-2019: фінансова безпека – це захист

04.02.2020 р. у Києві відбулася четверта урочиста церемонія вручення премій Всеукраїнського проекту «КОРОЛЕВА ФІНАНСОВОГО УСПІХУ-2019»!

Ініціатором проекту є Видавничий Дім «Україна Бізнес»: газета «Україна Бізнес Ревю» та журнал «Фінансові послуги». Партнери четвертого Всеукраїнського проекту – Український  національний комітет Міжнародної торгової палати – ІСС Ukraine та Асоціація українських банків – АУБ.

Оргкомітет щорічного Всеукраїнського проекту на підставі рейтингів, опублікованих у виданнях ВД «Україна Бізнес», за заявками та рекомендаціями компаній банківського та небанківського фінансового сектору, а також за підсумками незалежного, відкритого онлайн-голосування визначив Королевою фінансового успіху – 2019 р.  в номінації «Вагомий і ефективний соціальний відповідальний бізнес» – Єдімент Людмилу Іванівну, співвласницю ТОВ «Аура–Інвест». Це найкраща представниця системи фінансових послуг України.

Підготовка до проекту засвідчила, що нинішня лауреатка — є, насамперед, топ-менеджером, авторитетною, самодостатньою людиною, відомою на ринку власними професійними досягненнями.

Людмила Єдімент – дійсна «Королева фінансового успіху – 2019» – людина-бренд із високим рівнем знань, багажем досвіду та досягнень, впливом у професійному співтоваристві. Щоденно вона розширює поняття успіху!

Переможницю вітали шеф-редактор ВД  «Україна Бізнес» Микола Степанов-Бачинський та почесні гості урочистої церемонії –  Президент АУБ Андрій Дубас, Голова Ради АУБ Станіслав Аржевітін, начальник управління реформування фінансового сектору НБУ Євген Степанюк, радник з торгово-економічних питань Посольства Узбекистану в Україні Санжар Касимов, Генеральний директор» Асоціації Страховий бізнес» В’ячеслав Черняховський, Віталій Селівончик, компанія SELLER WAY, представники ЛСОУ та інших бізнес асоціацій і громадських об’єднань.

За цім проектом відбувається висвітлення діяльності кращих представниць фінансового ринку і компаній України.

Підведення підсумків було засновано на даних рейтингів надійності компаній та особистості за підсумками 2018-2019 року, опублікованих у відкритих джерелах і у Всеукраїнському періодичному друкованому виданні «Україна Бізнес Ревю», даних, наданих фінансовими компаніями в Оргкомітет Проекту.

Переможиця, яка розвиває відповідальний, ефективний соціальний бізнес, визначалась читачами, клієнтами компаній і членами Оргкомітету шляхом відкритого, незалежного on-line голосування. Усього в голосуванні прийняло участь 8476 респондентів станом на 15.01.2020 року.  Приємно і гордо, що Харківські професіонали своєї справи відомі і цінуються в Україні, за них голосують і вони перемагають.

Знайомтеся з Єдімент Людмилою Іванівною.

Людмила Іванівна Єдімент – топ-менеджер фінансового сектору з досвідом роботи понад 14 років. Фінансовий експерт із медичної та пенсійної реформ, співвласниця ТОВ «АУРА–ІНВЕСТ», офіційний партнер – страховий брокер світових та українських страхових компаній. Має дві вищі освіти: Харківський державний педагогічний університет ім. Г.С. Сковороди за спеціальністю «Викладач фізики та інформатики» та Український державний університет залізничного транспорту за спеціальністю «Фінанси і кредит». Талановита жінка, для якої покращення життя кожного українця – життєва та професійна місія.

Як Ви розпочали свій бізнес і вдалося досягти успіху?

Моя трудова діяльність у фінансовому секторі розпочалася з 2006 р. з роботи страховим агентом. За 14 років пройшла кар’єрний шлях до Голови Правління страхової компанії і Радника Наглядової Ради. Постійно працюючи над собою, я навчалась у своїх колег, брала участь у розвитку вітчизняного страхового бізнесу. Ми перемагали у великих тендерах зі страхування, надавали клієнтам страховий захист з медичного страхування та життя, захищали інші ризики бізнесу клієнтів.

Створення компанії «Аура– Інвест» датується 2014 роком.

Нас було лише троє: я, мій чоловік Олександр Єдімент та подруга Людмила Леухіна. Ми заснували фінансовий консалтинг ТОВ «Аура – Інвест».  Нашій команді було не байдуже, як живуть люди в Україні, турбувало, що вони мають низький рівень фінансових знань щодо свого захисту та не обізнані в елементарних правилах. Загалом мало хто сьогодні знає, як за допомогою фінансових програм отримувати кошти на лікування, чи відшкодувати витрати на нього, наші співвітчизники не вміють фінансово планувати своє майбутнє тощо.

Саме тому ми й вирішили розпочати активне інформування та консультувати населення України щодо фінансових програм, спрямованих на захист та збагачення. Проаналізувавши фінансові установи, які мають тверді гарантії, проаналізувавши їх фінансові програми, вивчивши існуючі рейтинги та досягнення, заключили з найбільш надійними з них партнерські договори про співпрацю. А потім ми розпочали проведення семінарів, на яких навчали людей фінансово грамотно мислити. Поступово почали запрошувати людей і до співпраці.

Протягом 2014-2017 рр. була сформована команда фінансових консультантів для підвищення фінансової та правової грамотності населення. Основними напрямами роботи було визначено наступне: як побудувати заможне життя для нашого населення, донести до співвітчизників сутність програм інвестування в здоров’я та життя, пояснити, що таке залучення внутрішніх та зовнішніх інвестицій в нашу країну. А також роз’яснити, як за рахунок страхових виплат може формуватися бюджет родини, лікувальних установ та ін.

В 2017 році ми прийняли рішення відкривати власні офіси в Харківській та Київській областях. Розширювалися партнерські зв’язки, залучалися до  співпраці ЗВО, ІТ- компанії щодо просування наших послуг через рекламу в соціальних мережах. Крім того, ми створили оnline-консультації з профспілками, працівниками амбулаторій, сільрад, громадами.

Додам, що ми постійно збільшуємо команду фінансово обізнаних людей та фінансових консультантів. Підвищення фінансової грамотності населення за нашою участю, працівників страхових компаній та участю наших колег, – страхових незалежних брокерів, сприяло відкриттю 4,5 млн. договорів страхування життя за 9 місяців 2019 р. серед населення України. Ці договори відкрили прості люди, які зрозуміли, що фінансовий фундамент – це їх захист. Тепер вони є фінансово захищені і сьогодні мають власні фінансові плани на майбутнє, в якому вони впевнені. Але ж в Україні ще дуже багато людей, які не мають фінансового захисту. Тому у нас багато роботи і планів щодо підвищення фінансової грамотності жителів України.

В чому полягає Ваша стратегія розвитку?

Наразі велику увагу ми приділяємо стратегії розвитку ТОВ «Аура– Інвест», постійно проводимо семінари, конференції, тренінги та інтенсиви-знань із підвищення фінансової та правової грамотності населення. Головні теми наших семінарів-тренінгів — медичне страхування, інвестиційні ризики, аналіз фінансових установ у світі та в Україні, гарантії щодо інвестування за законодавством України та світовими правилами, а також ми пояснюємо усі деталі пенсійної та медичної реформи.

Зі своєю командою ми вирішуємо в суспільстві наступну проблему: надати людині розуміння, що її власне фінансово забезпечене життя є тільки в руках її самої. За це потрібно нести самостійну відповідальність, а не очікувати, що держава чи хтось інший хтось за нас самих все зробить.

Що нове Ви започаткували в 2019 році?

2019 року ми започаткували благодійний конкурс «Найкраще фото дитини». В рамках цього  конкурсу щоквартально ми проводимо опитування та вибираємо дитину-переможця, якій я особисто дарую страховий захист із медичного страхування від відомих страхових брендів. Таким чином ми інвестуємо в здоров’я дітей. Цей конкурс ще раз доводить, що чужих дітей не буває.

Також ТОВ «Аура-Інвест» разом із Всеукраїнською професійною спілкою працівників сфери культури та туризму взяло активну участь у реалізації проекту з проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо трирівневого механізму пенсійного забезпечення та роз`яснення суті пенсійної реформи в Києво-Святошинському районі в рамках конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства та місцевих громад. Я особисто проводила протягом трьох літніх місяців інформаційні семінари серед населення щодо 3-рівневого механізму пенсійного забезпечення. За ініціативою нашої компанії, спільно з ТОВ «Укрфільмресурс» було створено фільм, який роз’яснює важливі для населення питання. У цій стрічці я послідовно, згідно з Законами України, пояснюю, як потрібно самостійно інвестувати в своє здоров’я та майбутню пенсію. Я інформую про мотивації від держави та вигоди від страхових компаній ризикових та страхових компаній життя, як можна вийти з бідності та жити в Україні за Європейськими стандартами та з Європейською зарплатнею.

Таким чином, ми запрошуємо всіх бажаючих до співпраці з ТОВ «Аура- Інвест», роз’яснюємо варіанти соціального бізнесу, який в наш час в Україні дає високі доходи. І цей бізнес може стати власним для кожної дорослої людини.

Хто Вам допомагає в цій місії?

Мої помічники – моя команда партнерів: це фінансові консультанти, мої друзі і партнери, серед яких провідні світові страхові компанії.

Досягнення успіху відбувається лише завдяки плідній професійній діяльності всієї команди ТОВ «Аура–Інвест», відкритості та прозорості її роботи, прагненню донести до кожного цінність і важливість фінансових програм із захисту населення, залучення нових IT-технологій та урахування відповідальності наших партнерів, виконання ними своєчасних та якісних послуг під час виплат за страховими випадками.

Виплати в потрібний час є найкращими рекомендаціями.

А що кажуть про Вас колеги?

Вважаю, буде найкращим послухати їх самих.  Але було приємно чути від них: «ви наша матуся, з вами є впевненість, ви людина слова і діла, ви прогрес». А ще я не раз чула думку фінансових консультантів: «якщо будете йти в депутати ВР, то ми всі за вас!» І наступне: «нам такого б, як ви, голову міста, фінансово обізнану, яка б навела порядок». Це приємно, бо значить, що тобі довіряють. А ще – це доводить бажання людей працювати під керівництвом фінансово грамотних, професійних, справедливих людей. Фахівців, які вміють будувати заможне життя населення та працюють на розвиток економіки України.

Розкажіть про свої вподобання.

Взагалі, я люблю свою справу, люблю передавати людям свої знання, досвід, надавати допомогу. Радію, коли прислухаються до моїх фінансових порад, адже це багатьом допомагає в житті у вирішенні складних питань. Крім своєї роботи я люблю слухати музику, грати на фортепіано, відпочивати на природі разом зі своєю сім’єю.

А що саме Ви вважаєте своїм найбільшим досягненням?

Вважаю, що головне досягнення – це моя сім’я, порозуміння та любов між мною, моїм чоловіком та дітьми. Всі ми розуміємо: що саме ми робимо, куди саме рухаємося і навіщо розвиваємо нашу компанію. Це випуск в доросле життя моєї першої доньки Катерини, яка вибрала шлях юриспруденції. А ще – це народження моєї другої донечки Елізабет в 2014 році. Це нове життя, нова відповідальність за виховання гідної україночки. Це щастя, радість, і наша активізація розвитку і дій.

Щоб Ви побажали українцям?

У 2020 році бажаю міцного здоров’я, яке можна зберегти при своєчасному діагностуванні. Я закликаю усіх своєчасно проходити медичне обстеження. Бажаю успіхів в досягненні своїх мрій, мирного життя, щасливого.

І з нами – це можливо! Запрошую всіх за фінансовими знаннями, за розумінням, як сьогодні можна як себе фінансово захистити і забезпечити. Бажаю в 2020 році кожній дорослій людині зрозуміти, що все в наших руках, у тому числі й відповідальність за своє життя і життя своїх дітей. Для цього потрібно змінювати своє мислення, прибирати протиріччя, і навпаки – розширювати свої фінансові знання і будувати свою індивідуальну фінансову фортецю, якою може стати договір страхування життя.

А якщо Ви в пошуку свого бізнесу, я готова поділитися досвідом, стати партнером в благородному соціальному бізнесі.

До мене можна звернутися за електронною скринькою: aura-invest.finance@ukr.net або через сайт ТОВ «Аура-Інвест», де є дані як зі мною сконтактувати. Я обов’язково з Вами зв’яжуся і запрошу на бесіду, де ми вирішимо багато Ваших  особистих питань.

ДЖЕРЕЛО:

Україна Бізнес Ревю № 48-50 (1533-1535), 16 грудня 2019