Давос 2020 – інвестиційні програми: стратегічна технологія “БАЗАЛЬТ”

Давос (Швейцарія): Асоціація Інвесторів і Роботодавців України представляє на Всесвітньому економічному форумі – 2020 у Давосі (Швейцарія) партнерську компанію – INNOVATION BASALT TECHNOLOGY та унікальну технологію «Базальт».

Впровадження нових технологій у світі сьогодні є не лише вигідною та надприбутковою  інвестицією у власне майбутне, а й вагомим внеском у майбутне усього людства. Запропонований вашій увазі новий інноваційний проект є одним з найперспективніших проектів Асоціації.

Нульова стадія проекту, а саме – пілотне виробництво, вже готове до запуску у м. Гданськ, Польща. З виробництвом виробів з базальту можна буде ознайомитися вже у квітні-травні 2020 р.

Виробництво базальтового волокна, як високоміцного, антикорозійного, екологічного матеріалу сьогодні є одним з пріоритетів світовій економіці, оскільки разом із стратегічними властивостями базальту, він має набагато меншу собівартість, що робить його привабливим в очах провідних експертів світу.

Технологія «Базальт» була вперше на світовому рівні представлена  Асоціацією Інвесторів і Роботодавців України разом із нашими партнерами – засновниками компанії INNOVATION BASALT TECHNOLOGY на 10-ї сесії Асамблеї International Renewable Energy Agency (IRENA) 11 січня 2020 року у Абу-Дабі (ОАЕ), 13 січня – експертам міжнародного CleanTech Business Club (Н2Н), 23 січня – на Всесвітньому економічному форумі – 2020 у Давосі (Швейцарія). Головні експерти IRENA, провідні фахівці та лідери громадської думки світу дали високу оцінку заявленій нами технології, отже процес впровадження виробництва базальтового волокна для світових потреб вже розпочато.

 

За усіма властивостями базальтове волокно значно перевищує усі типи волокон, які отримані хімічним шляхом, у тому числі вуглецеві, арамідні та скляні.

Переваги базальту:

 • Міцність;
 • Електроізоляційність;
 • Вогнестійкість;
 • Стійкість до корозії;
 • Радіаційна чистота;
 • Вібраційна стабільність;
 • Термічна стабільність;
 • Екологічність;
 • Ціна.

Сфери використання базальту, завдяки його властивостям, є практично невичерпаними – від застосування у оборонній та транспортній до будівництва та промисловості.

Технологія виробництва цього унікального матеріалу також є унікальною, оскільки:

 • виключає будь-які домішки хімікатів;
 • має високу енергоефективність: на випуск 1 кг базальтового волокна витрачається близько 5 кВт/годин електричної енергії;
 • видобування породи не потребує втручання в надра, сировина та її видобування складають лише 5 % від загальної вартості виробництва;
 • запаси вулканічної породи на планеті величезні.

Попередню згоду на найширше використання базальту вже надано представниками керівного складу міжнародного інфраструктурного проекту «Високошвидкісні магістралі «Китай-Україна-ЄС» та проекту впровадження струнного транспорту SkyWay.

Раді повідомити, що у цьому році можна буде особисто ознайомитися із перевагами технології «базальт» та роботою першого в Європі експериментального виробничого комплексу INNOVATION BASALT TECHNOLOGY.

Ми готові до довготривалого та плідного співробітництва заради майбутнього нашої планети, заради процвітання людства!

Ми впевнені, що маємо всі аргументи для реалізації наших взаємних інтересів!

Світ можна змінити на краще тільки спільними зусиллями.

Нагадуємо, що в рамках роботи Українського Дому під час проведення Всесвітнього економічного форуму – 2020 у Давосі (Швейцарія), 23 січня о 13:00 у Залі Мерії в Давосі відбудеться чергова міжнародна презентація технології «Базальт» – одного з найперспективніших проектів Асоціації.

Щиро Ваші,

Сергій Устінов,

Голова правління Асоціації інвесторів і роботодавців України, радник Голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України щодо співробітництва з країнами Близького Сходу

Дмитро Воронов,

співвласник та керівник компанії INNOVATION BASALT TECHNOLOGY