Національна безпека не існує без економічної складової-2 (підсумкова презентація проекту Високошвидкісні Магістралі та технології SkyWay в Україні)

Сьогодні тільки інновації здатні вирішити проблеми сучасної транспортної системи. Асоціація «Високошвидкісні магістралі» та Асоціація інвесторів та роботодавців України 24.12.2019 провели заключний у поточному році круглий стіл з питань просування в Україні  міжнародного інфраструктурного проекту «Високошвидкісні магістралі «Китай-Україна-ЄС» та впровадження проекту SkyWay із перспективами залучення міжнародного інвестування.

Захід було проведено за інформаційної підтримки телеканалу “Інтер”, журналу “Бізнес”, журналу “ЕкоДрайв” та Інформаційно-аналітичного центру національної безпеки України.

Саме завдяки залученню нових технологій, таких, як SkyWay і ВШМ, Україна вийде на новий рівень економічного і технологічного розвитку. Ініціація та впровадження подібних глобальних проектів зробить нашу країну набагато більш привабливою для інвесторів.

Як зазначив під час обговорення радник Голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України щодо співробітництва з країнами Близького Сходу, Голова правління Асоціації інвесторів і роботодавців України Сергій Устінов, при цьому треба пам’ятати, що для серйозних закордонних інвесторів Україна повинна мати особливі, найсприятливіші умови на законодавчому рівні.

«Як приклад, можна відмітити проект SkyWay, який, на мою думку, сьогодні є досить перспективним транспортним рішенням для багатьох міст України, – підкреслив Сергій Устінов. – Для успішного залучення до роботи в Україні потенційні інвестори мають чітко розуміти, їх компанії не матимуть жодних перешкод у роботі. Починаючи від питань перетину кордону до питань використання інвестованих коштів. До речі, можна ознайомитися із досвідом Грузії чи Турції, які сьогодні досить успішно спромоглися створити відповідний клімат для закордонних інвесторів на державному рівні».

Безумовно, впровадження зазначених проектів, своєю чергою, посприяє економічному розвитку України не лише в транспортній сфері, а й в таких областях, як ІТ (розробці програмного забезпечення для автоматизованих систем управління, зв’язку і енергозабезпечення), обробної, добувної промисловості, у виробництві металу, цементу, будівельних матеріалів, елементів металоконструкцій, виробництві двигунів тощо).

Допоміжні технології, зокрема виробництво базальту та сіркобетону, які пропонується використовувати в обох проектах, безумовно є унікальними і підкреслюють їх екологічну складову.

Українське суспільство сьогодні чекає реальних ефективних кроків з боку керівництва держави. Не виключено, що одним з подібних кроків буде державна підтримка проектів, які дають старт новій Україні. Україні майбутнього.

ДЖЕРЕЛО