«Проект Мирний»: новий рівень у співпраці з Козацькою територіальною обороною

У вересні 2019 року президент української ГО «Проект «Мирний» Михайло Стариков підписав меморандум про співробітництво та соціальне партнерство із Верховним Отаманом – Головнокомандувачем Козацької Територіальної Оборони України генералом армії козацтва Олександром Наухатько.

Як зазначається у тексті Меморандуму, взаємодія спрямована в першу чергу на  активізацію місцевих громад для спільної розбудови громадського суспільства в Україні. Серед цілей співпраці також є сприяння попередженню порушення прав і свобод людини, надання первинної правової допомоги всім верствам населення, надання гуманітарної допомоги біженцям зі східних регіонів, пораненим українським воїнам, які беруть участь в районі Операції об’єднаних сил (ООС),  надання психологічної допомоги та реабілітації постраждалим зі східних регіонів держави.

Нагадаємо, що «Проект Мирний» є міжнародним соціально-адаптаційним проектом, створеним групою українських патріотів. Проектом передбачається розробка та впровадження медичних  комплексів з житловою, обслуговуючої і виробничою інфраструктурою для учасників ООС та їх сімей по всій території України, створення нових робочих місць, використання нових технологій тощо.

«Проект Мирний» є неполітичним і недержавним проектом, спрямованим на консолідацію зусиль професіоналів і свідомих людей заради комплексного вирішення існуючих кризових явищ в Україні.Учасники проекту: інвестиційні та будівельні компанії, страхові компанії, фонди, громадські та релігійні організації та підприємства, міжнародні співтовариства і діаспори, волонтери та всі люди, яким небайдуже майбутнє України.

Саме тому ГО «Проект «Мирний» та ГО «Козацька територіальна оборона» вважають за необхідне спільне просування та популяризацію унікальної історії та культури українського козацтва, яка є невід’ємною частиною багатовікової культурної та інтелектуальної спадщини українського народу, сприяє самоідентифікації та збереженню української нації, відродженню української духовності, а також морально-етичному та патріотичному вихованню нового покоління українців.

Зазначимо, що Олександр Наухатько є також почесним віце-президентом Української федерації самбо, в минулому – головний тренер національної збірної України. Тож закономірно, що в рамках співробітництва передбачається спільна взаємодія з популяризації спорту серед української молоді,  співпраця з питань популяризації здорового образу життя, що є невід’ємною складовою охорони здоров’я нації.

Особливу увагу заплановано приділяти розвитку туристичної галузі в Україні, що має на меті популяризацію української культури та духовності у світі.

Андрій Кісельов,

віце-президент ГО «Проект Мирний» з інформаційно-аналитичних питань

 

 

 

Роль козацтва України на сучасному етапі розвитку держави: «УКРІНФОРМ»

ПРОЕКТ «МИРНИЙ»