ГО «Мольфар»: об’єднаймо наші серця, рятуючи Україну (ВІДЕО)

Громадська організація «Мольфар» завдяки силі духу та невтомній роботі волонтерки з Майдану Юлії Луківни Вотчер виникла ще у 2014 році. Це був час приходу «зелених чоловічків» у Крим та «шахтарів»-сепаратистів на Донбас (насправді –  кадрові військові Російської Федерації).

Пріоритетне завдання «Мольфара» – це підтримка українських військових «на передку», у самому горнилі війни з Росією. У тому числі – добробатів.

«Мольфар» сьогодні – це низка успішно реалізованих та працюючих проектів, зокрема:

«Око мольфара»: розробляємо для військових професійну систему відеоспостереження за ворогом. Наші бійці більше не «сліпі», у бійців збільшується шанс повернуться живими і здоровими додому.

«Кухня Мольфара»: на першу лінію оборони доставляємо страви «з дому» (страви, які господині виготовили власноруч і передають хлопцям до окопу) та листи-звернення до захисників. Солдату важливо відчувати стійкий тил.

«Реабілітація та медпоміч»: дбаємо про учасників АТО (ООС) після їхнього повернення. Інформаційна, психологічна, медична підтримка військових та їхніх сімей.

«Скриня Мольфара»: все, що необхідно бійцеві у бою, але не передбачено військовою номенклатурою, або ж, того що видають, замало, або видають із запізненням… забезпечують волонтери цього проекту.

Новий напрям діяльності ГО «Мольфар» – створення для школярів циклу коротких фільмів «Об’єднаймо наші серця, рятуючи Україну» про правду війни і ціну миру.

Метою фільму є надання українським дітям відповіді на їхні запитання:

Чому важливо знати Гімн України та шанувати прапор?

Чому на Донбасі є війна, а тут нема?

Чому АТОвці часто похмурі і неговіркі?

Чи має значення мова, якою розмовляєш на перерві?

Коли буде перемога?

Що буде, якщо українські захисники «втомляться від війни»?

Так ми сподіваємося об’єднати дітей і дорослих у прагненні до створення насправді незалежної держави та до отримання перемоги України над ворогом – Росією.

Цей 10-хвилинний відеоролик став відвертим діалогом між українцями з іще «мирної та незалежної» України і з територій, вже окупованих Російською Федерацією.

Війна триває…

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “МОЛЬФАР”
Адреса: 21050 вулиця Єрусалимка, будинок 8,
м. Вінниця, Україна.
Телефони: +38 044 394 9889,
+38 044 394 9899

ел. пошта: watcher@molfar.org
fb: https://www.facebook.com/molfar.org
instagram: https://www.instagram.com/molfar_project
youtube: https://www.youtube.com/channel/UCVDDbMEInhxqgVOwI0okOkw

http://molfar.org/