Зведені дані АТО – 18 липня 2017

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, 2 українських військовослужбовців дістали поранення і травму під час ворожого обстрілу в Авдіївці. Також у Гнутовому поранення отримали співробітник ДСНС та цивільний, що займалися розмінуванням території.

Луганський напрямок

Бойові дії почалися після 14 години. Противник порушував режим тиші у Станиці Луганської, Трьохізбенці, а також в Попаснянському районі. Здебільшого бойовики відкривали вогонь з легкого озброєння. Тривалість ворожих обстрілів коливалася від 10 до 50 хвилин.

Всього вчора на Луганському напрямку противник порушив режим тиші 6 разів. Про це повідомив сьогодні на брифінгу речник  Міністерства оборони України з питань АТО  полковник  Андрій Лисенко.

Донецький напрямок

Бойові дії велися ввечері на ділянці фронту Авдіївка – Піски. Окупанти активно застосовували міномети: було випущено близько 50 мін. Найпотужніший обстріл з боку противника стався в Авдіївці: він тривав близько 4 годин, ворожий вогонь вівся одразу з трьох напрямків. Бойовики застосовували як легке, так і важке озброєння.

Всього вчора на Донецькому напрямку сталося 5 ворожих обстрілів, зокрема 3 – із застосовуванням важкого озброєння. Зазначимо, що в усіх випадках українські війська відкривали вогонь у відповідь.

Маріупольський напрямок

Вчора бойовики порушували режим тиші в трьох місцях – Красногорівці, Павлополі та Лебединському. Неспокійно було і вдень, і вночі. Причому саме вдень, між 13 та 17 годиною, у Красногорівці відбулося 2 потужних мінометних обстріли, під час яких було випущено понад 80 мін. Як і на Донецькому напрямку, українські війська активно вели вогонь у відповідь.

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку сталося 6 ворожих обстрілів, зокрема 4 – із застосуванням важкого озброєння.

Інформацією української сторони СЦКК

Вчора близько 10:30 трактор місцевого сільськогосподарського підприємства підірвався на міні.

У Торецьку працівники поліції затримали місцевого мешканця, який розгулював по місту з гранатою в кишені

Небезпечну знахідку вилучено, а з чоловіком спілкуватимуться правоохоронці.

Українські ракетники взяли участь у навчаннях «Шабля-2017»

Підрозділи зенітних ракетних військ Повітряних Сил Збройних Сил України здійснили бойові пуски ракет системи С-300 по повітряних радіокерованих цілях.

На Київщині військовослужбовці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ здійснили водну переправу через Дніпро

У зв’язку з великою шириною річки та швидкою течією, командування ухвалило рішення транспортувати вантаж човниковим способом. Всього було переправлено понад 70 одиниць бронетанкової та автомобільної техніки, а також близько ста військовослужбовців.

 

За інформацією, підготовленою УКМЦ