Зведені дані АТО – 26 червня 2017

За минулу добу внаслідок бойових дій загиблих у лавах українських військ немає, 1 військовослужбовець дістав поранення. Інцидент стався в Авдіївці під час ворожого обстрілу; стан молодого, але вже досвідченого військовослужбовця задовільний.

Луганський напрямок

Тут обстановка найскладніша. Противник у 5 різних місцях застосовував міномети. Найпотужніші мінометні обстріли сталися вчора ввечері у Щасті та Троїцькому, де окупанти протягом 1 години випустили 29 та 86 мін відповідно. Зокрема, між 19:30 та 20:30 це сталося у Щасті, а між 20:30 та 21:30 – у Троїцькому.

У Жовтому противник порушив режим тиші двічі, під час другого обстрілу бойовики використовували міномет.

Решта збройних інцидентів припала на Попаснянський район. Всі вони сталися ввечері.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку сталося 10 ворожих обстрілів, зокрема 5 мінометних. Про це заявив сьогодні на традиційному щоденному брифінгу речник  Міністерства оборони України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

Донецький напрямок

Бойові дії велися тільки у другій половині дня. Левова частка ворожих обстрілів припала на ділянку фронту Кам’янка – Авдіївка. Окупанти кілька разів застосовували міномет і бронетехніку. Тривалість ворожих обстрілів коливалася від 2- хвилин до 2 годин. Традиційно бойовики відкривали вогонь з кількох різних напрямків.

Також окупанти вчора порушували «хлібне перемир’я» у Троїцькому (із застосовуванням мінометів), Луганському та Зайцевому (із використанням БМП), Верхньоторецькому (тривалий обстріл, зокрема зі снайперського озброєння).

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку противник порушив режим тиші 12 разів, зокрема двічі – із застосуванням важкого озброєння.

Маріупольський напрямок

Противник порушив режим тиші один раз, майже одразу після півночі. Інцидент стався у Павлополі і тривав близько 15 хвилин.

Інформація ГУР МОУ

Втрати противника за минулий тиждень склали:

5 ліквідованих окупантів;

26 поранених окупантів;

3 БМП.

Найбільших втрат ворог зазнав на Бахмутській трасі та на Маріупольському напрямку.

У Західному оперативно-територіальному обєднанні НГУ завершилися змагання кращих 15 екіпажів БТР-60 та БТР-4Е серед військових частин Національної гвардії України

Гвардійці змагалися у водінні машин в складних умовах місцевості з подоланням різноманітних перешкод. Також вони виконували стрільби і метали гранати. За підсумками змагань, перемогу здобули екіпажі зі Львова та Вінницької області.

На Рівненщині відбулися інструкторсько-методичні навчання на тему порядку зберігання ракетно-артилерійського озброєння

Посадові особи оперативних командувань, військових навчальних закладів та військових частин були належним чином проінформовані про належну організацію обладнання та укриття капонірів для зберігання боєприпасів, забезпечення багаторівневої системи охорони та оборони польового складу РАО, організації належного керівництва охороною, а також здійснення постійного контролю за організацією зберігання боєприпасів на польовому артилерійському складі.

 

За інформацією, підготовленою УКМЦ