Зведені дані АТО – 29 жовтня

Луганський напрямок

Бойові дії вчора велися під Слов’яносербському та у Попаснянському районі. Найбільш неспокійно було у Кримському, де окупанти активно застосовували міномети та бронетехніку. Вогонь вівся одразу з двох напрямків – східного та південного. Українські війська активно відкривали вогонь у відповідь.

Всього за минулу добу на Луганському напрямку відбулося 17 ворожих обстрілів, зокрема 5 – з важкого озброєння. Про це поінформував сьогодні на щоденному брифінгу речник Міністерства оборони України з питань АТО  полковник  Андрій Лисенко.

Донецький напрямок

В авдіївській промзоні вчора відбувся надзвичайно потужний та тривалий ворожий обстріл з важкого озброєння. Він тривав безперервно майже 4 години. По наших позиціях було випущено не менше 130 мінометних мін та артилерійських снарядів. Українські війська одразу ж відкрили вогонь у відповідь.

Друга «гаряча точка» – світлодарська дуга, де вчора окупанти також використовували міномети, гармати та бронетехніку. Ще один ворожий обстріл відбувся на позиції «Шахта Бутовка». На інших рубежах (горлівському периметрі, Опитному, Пісках) – вчора було тихо.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулося 10 ворожих обстрілів, зокрема 4 – з важкого озброєння.

Маріупольський напрямок

Саме тут тривають найбільш інтенсивні бойові дії по всьому фронту. По наших позиціях було випущено майже 400 мінометних мін. Основні «гарячі точки» – вже традиційно Мар’їнка і Широкине з околицями. Більша частина обстрілів, як завжди, відбулася в темну пору доби. Проте найпотужніші обстріли сталися вдень.

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку відбулося 28 ворожих обстрілів, зокрема 15 – з важкого озброєння.

За минулу добу внаслідок бойових дій 1 український військовослужбовець загинув, 7 – отримали поранення.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким загиблого воїна.

У Лисичанську поліцейські попередили теракт на залізничному вокзалі

Вчора до Лисичанського відділу поліції надійшло анонімне повідомлення про те, що на залізничному вокзалі міста в сміттєвій урні перебуває підозрілий предмет.

Після евакуації людей вибухотехніки знайшли і нейтралізували вибухівку.

11 12 13 14 15 16

СБУ взяла участь у міжнародних антитерористичних навчаннях на молдовсько-українському кордоні

logo-sbu-5

Головна мета навчань – налагодження дієвого механізму міждержавної взаємодії та відпрацювання практичних навичок із запобігання тероризму.

21 22 23 25 26 27

На Луганщині військовослужбовці НГУ провели навчання з бойовими стрільбами

Нацгвардійці виконували вправи з різних положень, використовуючи автомат Калашникова та підствольний гранатомет.

31 32 33 34 35 36

Також на Харківщині відбулися навчання зенітників

Бійці виконували завдання із приведення зенітних установок з похідного в бойове положення, прицілювання та практичної стрільби. Всі офіцери на тренуванні мають бойовий досвід.

41 42 43 44 45

 

За інформацією, підготовленою УКМЦ