Представництво профспілок у Кабміні та у складі Правління Фондів соціального страхування нелегітимне

Делегування представників профспілок до складу Правлінь Фондів соціального страхування відбувається на основі свідоцтва про репрезентативність. Термін дії свідоцтва Федерації професійних спілок України (ФПУ) сплив 18 вересня 2016 року. Відповідно, представницькі повноваження голови ФПУ Григорія Осового в Кабінеті Міністрів та інших представників ФПУ у складі правлінь Фондів соціального страхування наразі не є легітимними. Отже, будь яке рішення за участі цих осіб не має юридичної сили. Тобто соціальні гарантії українських громадян заблоковано.

На прес-конференції мова піде про те як ситуація, що склалася стосується кожного працюючого, як відновити соціальний захист та встановити легітимний соціальний діалог між виконавчою владою, роботодавцями  та профспілками.

Наразі трьохстороння Генеральна угода про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, що було підписано 23 серпня 2016 року не може вважитися легітимною.

Задля відновлення реального соціального діалогу в країні Федерація профспілок працівників малого та середнього підприємництва України подала позив до суду.

Попередня акредитація на захід відбувається

за адресою info@federation.org.ua або за тел.: 063 608 11 66

Проведення: 21 вересня 2016 року з 10:30 до 11:30.