Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 20 квітня

Ситуація у зоні проведення антитерористичної операції характеризується як нестабільна. Всього впродовж минулої доби зафіксовано 23 епізоди порушення російськими поплічниками режиму «повної тиші». Зокрема 11 із них зі зброї забороненої Мінськими домовленостями. 

Таку інформацію повідомив сьогодні вранці речник прес-центру Антитерористичної операції підполковник Віктор Шубец.

Активність гібридних бандитських формувань зафіксована на Донецькому та Маріупольському напрямках. Вогневі удари з мінометів калібру 120 мм загарбники нанесли в напрямку наших опорних пунктів поблизу Авдіївки і шахти Бутівка. А із калібру 82 мм – в районах Ленінського, Опитного, Широкіного, Майорська, Бердянського та Мар’їнки.

Найбільшу кількість обстрілів противник здійснив саме в напрямку Мар’їнки, де окрім мінометів по наших захисниках бойовики вели вогонь з великокаліберних кулеметів, гранатометів та стрілецької зброї. Загалом в цьому населеному пункті здійснено 6 обстрілів.

З метою протидії ворогу сили АТО змушені були 9 разів відкривати вогонь у відповідь, аби не допустити зближення бойовиків на небезпечну відстань з напрямків Саханки, Трудівського та Безіменного.