Оперативне зведення штабу АТО на 06:00 – 27 березня

Ситуація в зоні проведення АТО залишається складною та характеризується як така, що має тенденції до загострення. За попередню добу проросійські збройні формування 44 рази відкривали вогонь по силам АТО. У порівнянні з добою раніше, окрім мінометів заборонених Мінськими угодами калібрів, бойовики, вперше за тривалий час збройного протистояння знову застосували вогонь ствольної артилерії. Такі факти оприлюднив сьогодні вранці речник прес-центру Антитерористичної операції підполковник Віктор Шубец.

Незважаючи на чотири вогневі удари по своїм позиціям з калібру 122 міліметри, бійці Збройних Сил України в районі Зайцевого та Майорська змогли утримати оборону.

Одним із найпомітніших на мапі бойових дій населених пунктів на Донецькому напрямку залишається Авдіївка. Тут, незважаючи на використання цілого арсеналу озброєння, ворогу вибити сили АТО із займаних позицій не вдалося.

За вказаний період бандитські угрупування також зосередили вогонь в районах населених пунктів Луганське, Новгородське, Майорськ, Зайцеве, Ленінське, Піски, Опитне, Широкіне, Троїцьке, Мар’їнка.

На Луганському напрямку, використовуючи стрілецьку зброю, бойовики спробували штурмом взяти позиції одного із опорних пунктів Збройних Сил. Завдяки впевненим діям українських воїнів позиції сил АТО залишилися за нами, а ворог отримав вогонь у відповідь та відступив.