Рух сприяння територіальній обороні України: 25-27 березня почнуться навчання «Рух100.Тризуб»

Вчора, 13 березня 2016 року відбулась заключна плануюча конференція представників громадських організацій та посадових осіб органів державного управління, щодо проведення навчання з територіальної оборони «Рух100.Тризуб».

На даному заході Рух сприяння територіальній обороні України, разом із представниками Генерального штабу ЗСУ, Національної поліції, ДСНС та за безпосередньої участі голови Дарницької РДА, Сінцова Г.Л. і військового комісара Дарницького району затвердили план та задум навчань, які пройдуть вже 25-27 березня цього року.

Згідно із планом навчань, 25 березня Дарницькою районною в місті Києві держадміністрацією спільно з районним військовим комісаріатом вперше в Україні буде розгорнуто штаб територіальної оборони району, який відпрацює виконання функцій, покладених на цей орган військового управління законодавством (забезпечення мобілізації, функціонування органів державної влади, тощо). Також штаб територіальної оборони забезпечуватиме взаємодію між штабом навчань та комунальними службами району, поліцією та ДСНС з метою гарантування безпеки мешканців району та забезпечення загонів територіальної оборони, які беруть участь в навчаннях.

26 березня, вже о 7 годині ранку, розпочнуться активні дії солдат та офіцерів територіальноо резерву, які працюватимуть на території Дарницького району у форматі двох сторін, кожна з яких виконуватиме функції, передбачені законодавством України для загонів тероборони. Зокрема, сторона “жовтих” здійснюватиме охорону визначених обєктів та оборонятиме територію навчань від дій умовного противника. В цей же час “сині” здійснюватимуть розвідувальну діяльність, визначаючи обєкти під охороною та проводячи умовне знищення цих обєктів, в якості загонів спротиву, які залишаться на умовно-окупованій території.

Ніч з 26 на 27 березня солдати та офіцери загонів проведуть у польових умовах, облаштувавши попередньо взводні опорні пункти, блокпости і зайнявши оборону на відповідних обєктах, протидіючи можливим діям ДРГ супротивника.

27 березня, після обіду, відбудеться заключний етап навчань із загальним шикуванням та попереднім підведенням підсумків.

Детальніше про навчання ми інформуватимемо напередодні навчань та в ході їх проведення. Акредитація присутності на самих навчаннях є обовязковою і здійснити її можна за телефонами:
+380503310528
+380674284055
+380443605928
або електронною поштою: press@tso.org.ua

Сторінка в ФБ: https://www.facebook.com/Ruh100/

11 12 13 14 15