Обличчя війни: нагороди знайшли героїв на передовій

Волонтерський центр Дарницького району міста Києва завітав до бійців добровольчого батальйону ОУН на передові позиції селища Піски.

Волонтери не лише забезпечили вояків харчами та амуніцією а й нагородили власною відзнакою. Боєць Добровольчого Батальйону ОУН отримав – медаль «За оборону рідноі держави», а медик-волонтер передовоі – «За гідність та патріотизм».

Більше року ці люди знаходяться на передовій, захищаючи Україну і не маючи від держави нічого крім дозволу знаходитися в зоні бойових дій.

Командир Добробату ОУН Микола Коханівський:

«Друзі, Добровольчий батальйон ОУН вже майже півтора роки воює за волю України. За цей час ми виросли в Добровольчий рух ОУН, до складу якого входять: воюючий підрозділ – саме Добробат ОУН, який й дотепер дислокується в Пісках, резервні сотні: Слобідська, Переяслівська, Львівська, ОУН-Північ, ОУН-Прикарпаття, які вишколюють бійців для фронту; також Комітет Визволення Політв`язнів, про діяльність якого вже всі знають, чотири волонтерські центри, декілька молодіжних ініціатив, які долучаються до діяльності нашого руху. Також ми опікуємося українцями-біженцями з Донбасу та Криму, допомогаємо знайти житло, одяг, харчування. Багато хто з донеччан та кримчан, так-сяк прилаштувавши свої родини, йдуть воювати в складі Добробату ОУН за вільний Український Донбас, кримчани беруть активну участь у блокаді Криму і так само воюють в Пісках з сепарами. Маємо свій прес-центр і видаємо свою газету «Доброволець». Це якщо дуже коротко, чим є Добровольчий рух ОУН сьогодні.

Друзі, вся наша боротьба з внутрішнім та зовнішнім ворогом стала можлива тому, що українці є небайдужі й дотепер активно нас підтримують. Тому ми знову дякуємо: другу Інгвару за зимові чоботи – 9 пар, шкарпетки, термобілизну, харчі. Другу Назару Шпаку за 100 канадійскіх доларів, 70 доларів США та 200 грн. Пані Олені Кіс-Федорук за кевларову каску, светр, та 500 грн для друга «Сивого» та 50 доларів США для Добробату ОУН. Дякуємо Руслану та Олександру – побратимам з Білої Церкви, які передали на потреби руху 10 000 грн. Дякуємо пану Анатолію Гончару, парафії Пресвятої Богородиці та настоятелю храму отцю Івану Катькалу за зібрані та передані 30 000 грн. на потреби Добробату ОУН. Також дякуємо всім невідомим жертводавцям, які перераховують гроші на картку батальйону ОУН! Велика пошана нашим постійним волонтерам: Марії Головкевич, Раїсі Шматко, Олені Просенюк, Віті Ченковій, Роксолані Хмарі, Василю Спаньчаку, Тамарі Шевчук, Тетяні Васьковській, другові «Спарті», другові «Бороді», всім нашим волонтерам в Західній Україні, в Одесі, Вінниці, Дніпропетровську, Києві, Полтаві, Запоріжжі та діаспорянам.

Друзі, низький уклін! Борня за вільну Україну триває, і я вірю: разом переможемо!