Президент: Звільнення кожного українця з полону – це перемога

Президент Петро Порошенко наголошує, що звільнення кожного українського громадянина, який незаконно утримується у полоні бойовиків на тимчасово окупованих територіях Донбасу, є перемогою.

«Звільнення кожного українця я розглядаю як перемогу нашої держави», –  заявив 29 жовтня Президент України під час зустрічі з представниками української діаспори в Туркменістані, коментуючи повідомлення про звільнення з полону на території Луганської області 9-х українських військовослужбовців.

«Першою мені про це повідомила Уповноважений Президента з питань мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ірина Геращенко. Було дуже емоційне повідомлення: «Ура! Нам вдалося! Дев’ять українців на волі. Можу сказати, що я відчував щось близьке до такого емоційного піднесення», – сказав Петро Порошенко.

Нагадаємо, що звільнення відбулося у форматі 9 на 11.

Список звільнених з полону українських героїв: Ширін Олександр, Поліщук Дмитро, Поліщук Володимир, Дмитренко Володимир, Бойко Іван, Смагуров Роман, Ткаченко Сергій, Мухамедов Карат, Михайлюк Олександр.

19-2 11 12 13 14 15 16 17 18 19 19-1

Один із звільнених – цивільний, Олександр Михайлюк – захисник Донецького аеропорту, інші – військові та бійці добровольчих батальйонів.
Детальніше читайте на УНІА