Як голосуватимуть на українському Донбасі?

На підконтрольній українській владі території Донбасу фаворитами виявилися три політичних сили. Про це заявила 19 жовтня на прес-конференції директор Фонду «Демократичні ініціативи» Ірина Бекешкіна.

Опитування жителів Донецької і Луганської областей проводилося на підконтрольній території з 3 по 12 жовтня і всього було опитано 1000 респондентів (по 500 в кожній області). Похибка вибірки становить в межах 3,5%.

«Поле закінчилося 12 жовтня, але і в Донецькій, і в Луганській області 60% виборців із тих, хто піде на вибори, не визначилися за жодного кандидата, за якого голосуватимуть – ні за мерів, ні за хоча б одного кандидата в різні органи влади. Тобто очевидно, що на цьому тижні штаби будуть влаштовувати якісь істерики для того, щоб цих людей якось визначити. Не знаю, що вони будуть робити тут. Ми тут вже пісні чули вчора, може бути, танці будуть якісь, флешмоби будуть. Але щось буде», – зазначила Бекешкіна.

Отже, Опозиційний блок підтримали б 22,7% у Донецькій та 8,1% у Луганській областях, партію «Наш край» – 16, 5% донетчан та 0,5% луганчан, а БПП «Солідарність» – 17,6% та 4,3% відповідно.

Не визначилися – 23% респондентів у Донецькій області та 86% – на Луганщині.
За матеріалами Фонду «Демократичні ініціативи»