Зведені дані щодо ситуації у зоні АТО – 19 вересня

Lysenko-6

Минула доба в зоні проведення АТО пройшла спокійно. Режим припинення вогню діє на всіх напрямках. Про це розповів сьогодні на брифінгу в УКМЦ речник Адміністрації Президента України з питань АТО полковник Андрій Лисенко.

Донецький напрямок

Тут зафіксовано єдиний інцидент порушення перемир’я: ввечері поблизу Світлодарського водосховища бойовики обстріляли українські позиції з гранатомета.

Луганський та Маріупольський напрямки

Збройних провокацій з боку незаконних збройних формувань не зафіксовано.

За минулу добу внаслідок бойових дій загинув 1 українських військовий, ще 1 отримав поранення. Військовослужбовці підірвались на розтяжці під час виконання завдань в районі села Болотене на Луганщині. Саме міни та розтяжки, якими нашпигували українську землю бойовики, зараз створюють найбільшу небезпеку для наших військових.

Військову присягу прийняли мобілізовані воїни-десантники

На Житомирському полігоні ВДВ військовослужбовці шостої хвилі мобілізації прийняли Військову присягу на вірність Українському народові. Як зазначив командир навчального центру: «Особовий склад Високомобільних десантних військ — передовий загін Збройних Сил України, виконував і продовжує героїчно виконувати завдання щодо захисту територіальної цілісності і Конституційного ладу держави».

15 11 12 13 14

Офіцери-випускники вищих військових навчальних закладів пройшли навчальні збори на Київщині

Близько ста офіцерів протягом тижня демонстрували свої знання та навички,  опановували нові види озброєння і військової техніки, оволодівали прийомами евакуації з поля бою поранених й надання їм екстреної домедичної допомоги. Вінцем заходу було виконання вчорашніми випускниками вправ стрільб з автоматів, кулеметів та озброєння бойових машин, відпрацювання тактики ведення бою в населених пунктах, а також водіння по пересіченій місцевості.

29 21 22 23 24 25 26 27 28

Співробітники Служби безпеки України затримали у селі Гранітне Донецької області коригувальника вогню незаконного збройного формування «ДНР»

Спільник бойовиків збирав та передавав членам незаконних збройних формувань дані про переміщення особового складу і техніки, місця дислокації та озброєння підрозділів Збройних сил України, а також їх бойові позиції та фортифікаційні споруди у районі Гранітного. Чоловік у режимі реального часу по телефону здійснював корегування артилерійського вогню бойовиків по позиціях сил АТО.

До Вашої уваги зізнання поплічника бойовиків

Триває ротація українських правоохоронців у зоні АТО

Днями близько 100 співробітників дніпропетровської міліції вирушили на схід, де нестимуть службу з охорони громадського порядку у м. Дружківка на Донеччині. Працівники міліції, які поїхали на Донбас, забезпечені всім необхідним – форменим одягом, спецзасобами, продуктами харчування, засобами первинної медичної допомоги та іншими необхідними речами. Перед відправкою правоохоронці посилено вправлялися у стрільбі та фізкультурі, пройшли теоретичну, тактичну та вогневу підготовку.

32 31

 

За матеріалами, підготовленими командою Українського Кризового медіацентру.