Кар’єрний зліт зрадників

ЛОГО ИАЦ-ДИНАМИКА

16 червня 2015 Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко підтвердив, що за фактом переходу двох офіцерів Служби зовнішньої розвідки на сторону ополчення порушено кримінальну справу за статтею «держзрада».

Напередодні в Луганську був організований брифінг з братами-перебіжчиками Юрієм та Олексієм Мірошниченко. Новина була розтиражована російськими ЗМІ: «офіцери не змогли змиритися з тим, що відбувається в Україні».

Давайте ще раз подивимося брифінг, зробимо висновки. Не секрет, що значна частина співробітників спецслужб і офіцерів ЗСУ була завербована нашим противником. Ще б пак: з легкої руки В. Януковича будь-яка контррозвідувальна діяльність щодо братньої Росії була прямо заборонена відомчими наказами того ж Якименко. Це при тому, що Україна залишалася одним з пріоритетів розвіддіяльності росіян.

Два наших «героя», очевидно, були завербовані давно. У Луганську виявилися явно не за власною волею. Це було видно по їх обличчях і чутно по їх плутаних показаннях. Судячи з усього, нові господарі оцінили їх інтелектуальний рівень і визнали подальшу співпрацю з ними недоцільною.

Зрадники стали у нагоді лише для разового інформаційного вкидання: ось, мовляв, навіть ваші розвідники не хочуть служити «хунті». разоми з тим, в російському медіаполі трохи затрётся тема з полоненими ГРУшниками Єрофєєвим і Александровим.
Вважаємо, що даний випадок – це показовий урок для тих, хто збирається затоваришувати зі спецслужбами РФ. Пам’ятайте, що коли необхідність у ваших послугах відпаде, або ви просто не зможете «дати план» з вас зроблять черговий інформаційний привід.

Що вас чекає далі? Ну, ці горе-Бонди вчора повідомили, що збираються зі зброєю в руках ну і т.п… Тобто тепер вони спробують стати командос… І знову – явно не за власним бажанням, бо підготовка оперативника і бійця – суть дві різні речі.

Йдуть в утиль. На Ростовське поховання хірургічних відходів.

Подивіться ще раз інтерв’ю з ними. Немає блиску в очах … Нічого живого. Трупи.

 

Матеріал підготовлений експертами ІАЦ національної безпеки України Г.Новицьким і В. Полевим