Антон Геращенко: План Генштабу РФ по захопленню Лівобережної України

11011223_871271682959680_5018082578867104979_n

Народний депутат, Секретар комітету з питань законодавчого забезпечення роботи правоохоронних органів ВР України Антон Геращенко оприлюднив російський план «Барбаросса» щодо нападу на суверенну Україну силами ЗВО РФ. Подібні плани є і у інших ОСК. Подібно гітлерівському, російський план бліц-кригу по захопленню лівобережній частині України розрахований на 14 днів. Документ розроблений у м С-Петербург в штабі Західного військового округу РФ. Як стверджує Геращенко, реалізація цього плану нападу планувалася на квітень-травень 2015 року. Незалежна експертиза підтвердила справжність документа.

Якщо коротко – Генштаб РФ 8-9 квітня 2015 на нараді в штабі Західного військового округу в Санкт-Петербурзі запланував загарбницьку війну проти нашої країни і захоплення території Лівобережної України. При цьому межа зони російської окупації мала пролягати по Дніпру, а термін взяття під контроль російськими ВС українській території не передбачав захоплення великих міст та обласних центрів.

Серед документів:

– Рішення на застосування угруповання військ «Північ» у спеціальній операції з нападу на Україну;
– Пояснювальна записка до Рішення на застосування угруповання військ «Північ» у спеціальній операції з нападу на Україну;
– Графік підготовки та нанесення першого зосередженого вогневого удару угруповання військ «Північ» у спеціальній операції;
– Розрахунок сил і засобів спеціального призначення по об’єктах;
Розподіл сил і засобів РВіА за оперативними завданням;
– Перелік критично важливих об’єктів на території України очима розвідки РФ;
– Перелік важливих об’єктів на території України очима розвідки РФ (109 об’єктів з координатами).

Всі опубліковані документи мають гриф «цілком таємно».

З повним текстом документів можна ознайомитися на сайті «Миротворець» – https://psb4ukr.org/

Нагадаємо, що інформація про ймовірні подібні плани російської агресії вже публікувалася українськими аналітиками, в тому числі і аналітиками Інформаційно-аналітичного центру.

RUSSIN AGRESSION