«Офіцерський корпус» реалізує проект створення соціально-реабілітаційного комплексу

ОК-ШЕВРОН

27 травня, ініціативна група офіцерів Всеукраїнської громадської організації офіцерів запасу та у відставці «Офіцерський корпус» розпочала перший етап реалізації Проекту зі створення реабілітаційного центру, житлового комплексу та необхідної інфраструктури для військових, які захищали чи сьогодні захищають Україну у зоні АТО.

Проект передбачає будівництво власне медичного закладу зі створенням усіх необхідних умов для медичної та соціальної реабілітації учасників бойових дій на Сході України, створення «під одним дахом» також спортивно-оздоровчого та навчально-професійного закладів. Це допоможе повній медично-соціальній адаптації військовослужбовців та працівників правоохоронних органів до мирного життя. Також фахівцями ГО «Офіцерський корпус» заплановано будівництво прилеглого житлового комплексу для учасників бойових дій та їх сімей.

Перший подібний центр заплановано створити у Житомирській області. Керівництвом проекту передбачається створення ще низки подібних комплексів для захисників Вітчизни у різних куточках України.

До реалізації Проекту вже залучено кілька проектних та будівельних підприємств, волонтерських та громадських організацій, у тому числі й закордонних.

Закликаємо усіх небайдужих, усіх, хто вважає себе патріотом України долучитися до реалізації Проекту ГО «Офіцерський корпус» із створення соціально-реабілітаційних комплексів.

Нагадаю, що лише за офіційною інформацією Міністерства оборони України на сьогодні статус учасника бойових дій отримали близько 50 000 військовослужбовців, не враховуючи захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України з МВС, СБУ та ін. силових структур.

 

Андрій Кісельов, начальник Управління інформації та аналітики ГО «Офіцерський корпус»

Презентація проекту:

ПРОЕКТ створення житлового соціально-реабілітаційного комплексу Старосільці