«УКРОБОРОНПРОМ» розпочинає конкурс на посади керівників підприємств

ЛОГО-Укроборонпром-1

Практика підбору персоналу через відкритий конкурс не нова для Державного концерну «Укроборонпром» – наприкінці січня у Концерні почав працювати відкритий кадровий резерв, який допоміг зібрати більш ніж 400 резюме від фахівців різних галузей. Тому, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2008 року № 777 «Про проведення конкурсного відбору керівників державних суб’єктів господарювання» (зі змінами та доповненнями) оголошено публічний конкурс на заміщення вакантних керівних посад на підприємствах Концерну.

«Сьогодні, коли в країні йде війна, оборонно-промисловий комплекс потребує рішучих та патріотичних керівників, які здатні швидко реагувати на виклики часу та відновити обороноздатність держави», – зазначив Генеральний директор концерну Роман Романов.

Більшість військово-промислових підприємств України протягом 20 років штучно знищувались, але їхній потенціал здатен вивести вітчизняний ОПК на передову  світового ринку озброєння та військової техніки. Проте це неможливо зробити без ефективних менеджерів на керівних посадах.

Як повідомив офіційний сайт Концерну, «Укроборонпром» закликає до співпраці амбітних, досвідчених та кваліфікованих управлінців. Загальні вимоги до кандидатів, що хочуть взяти участь у конкурсі, – повна вища освіта та успішний досвід управління підприємством. У свою чергу післядипломна освіта і знання англійської мови стануть додатковими перевагами при визначенні переможців конкурсу.