Марш миру «Я – Волноваха»

По всій Україні учора пройшов Марш миру «Я – Волноваха».

Президент України Петро Порошенко разом із дружиною учора на Майдані Незалежності у Києві взяли участь у Марші миру «Я – Волноваха». Глава держави, Перша леді, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та народні депутати віддали данину пам’яті всім, хто загинув від рук терористів, всім, хто віддав життя за свободу та незалежність України. Пізніше вони взяли участь у молебні за загиблими українськими воїнами, за Героями Небесної Сотні, за тими, хто загинув від рук терористів, в тому числі – жертвами трагедії під Волновахою, коли в результаті артобстрілу терористами блокпосту загинули 13 пасажирів цивільного автобусу.

Я-Волноваха-Київ-2

Я-Волноваха-Київ-1

 

Я-Волноваха-Київ-3

 

До Маршу також долучилися понад 300 курсантів та студентів Національнї академії СБУ.

Я-Волноваха-Київ-4

Я-Волноваха-Київ-5

Учора в Старобільську, що на Луганщині, також відбулася акція вшанування пам’яті загиблих під Волновахою. До якої долучилися і військовослужбовці, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції. Учасники заходу влаштували ходу з українськими прапорами, символікою та плакатами з написами «Я – Волноваха». Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих під Волновахою мирних жителів.

Я-Волноваха-Старобільськ-1

Я-Волноваха-Старобільськ-2

Я-Волноваха-Старобільськ-3

Вшанували пам’ять загиблих під Волновахою учора і в Одесі. У акції протесту проти терору щодо мирних беззбройних громадян на Соборній площі міста взяли участь представники громадськості, студентська молодь, cвященики різних конфесій, українські військовослужбовці та переселенці з Донбасу. У написах на плакатах вони згадували не лише Волноваху, а й інші міста Донеччини та Луганщини. Присутні вшанували загиблих хвилиною мовчання та молитвою.

Я-Волноваха-Одеса-1

Я-Волноваха-Одеса-2

Я-Волноваха-Одеса-3

Я-Волноваха-Одеса-4

Марші миру «Я – Волноваха» учора пройшли у Миколаєві, Херсоні, Дніпропетровську, Слов’янську, Краматорську, Харкові та інших містах України, а також у понад 30 містах по всьому світі, у тому числі і в Москві.