Терористи знов обстрілюють мирних мешканців

Учора після завершення псевдовиборів терористи знов розпочали обстріли житлових кварталів на тимчасово підконтрольних їм територіях.

Зокрема, у Луганській області, о 21:20 бойовики «Всевеликого войска донского» знову обстріляли с.Кримське у Новоайдарському районі. Селище терористи обстрілювали з мінометів, «Градів» та артилерії, внаслідок чого пошкоджено кілька приватних будинків, лінія електропередач і зруйновано обласний протитуберкульозний диспансер. Цей заклад розміщений на околиці селища, від нього до найближчої вогневої точки терористів – всього 650 метрів. Терористи прямим влученням мінометних мін зруйнували їдальню диспансеру, хворі на туберкульоз змушені тепер самотужки на відкритому вогні готувати собі їжу. Істотно пошкоджено житловий корпус. Після обстрілу персонал втік, з 16-ма пацієнтами залишилися тільки українські військовослужбовці. Сьогодні вранці обстріли Кримського поновилися, наразі бойовики обстрілюють цей нп зі стрілецької зброї.

Також з установок «Град» бойовики обстріляли м. Гірське Первомайської міськради та з мінометів –смт Чорнухине у Попаснянському районі.

У Донецькій області у с. Павлопіль Новоазовського району внаслідок обстрілів терористів отримали поранення 2 місцевих мешканця, пошкоджено газопровід та лінію електропередач. Місцеві жителі залишили частину приватних будинків.