Псевдовибори на Донбасі – картинка для російських ЗМІ, залякування та підкуп

Вчора на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей, тимчасово підконтрольних терористам з так званих ДНР та ЛНР відбулись псевдовибори керівних органів цих організацій. Нагадаємо, що за фактом проведення цих виборів СБУ порушила кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 109 Кримінального Кодексу України. Йдеться про дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади.

Сам процес так званого голосування мав усі ознаки постановочного дійства для російських ЗМІ. Для імітації високої явки громадян у підконтрольних бойовикам районах Донецької області втричі, а в Луганській області – в 7 разів зменшено кількість місць голосування. Людей намагалися стимулювати продажем дешевих овочів та роздачею так званих соціальних карток. Після цього навіть самі мешканці Донецька і Луганська називають керівництво ДНР та ЛНР «овочевою хунтою». Для забезпечення «масової явки» у процесі «голосування» під виглядом «мирних мешканців» взяли участь військовослужбовці ЗС РФ.

Вибори під дулом автоматів-1

Вибори під дулом автоматів-4

Показники голосування не мають жодного сенсу, оскільки проголосувати міг будь-хто, голосування відбувалося навіть у Росії, бюлетені на цих виборах були надруковані на звичайних принтерах, а за три дні до виборів голосування розпочалося в Інтернеті. Про фарс цих псевдовиборів говорить навіть те, що серед тих, хто проголосував на них, є свійські тварини.

Овочеві вибори-6

 

Овочеві вибори-3

 

Овочеві вибори-1

 

Красномовним фактом є пряме залякування виборців зброєю. На усіх ділянках перебували озброєні бойовики. При цьому активно поширювалась інформація, що усі, хто не прийде на голосування, будуть визнані «нелояльними особами», яких судитимуть «за законами воєнного стану». Пенсіонерів переконували, що дані для отримання їх пенсій були заблоковані Українською державою, для чого потрібно з’явитися на дільницю, щоб підтвердити своє місцезнаходження, а також отримати вищезазначену «соціальну карту», попередньо надавши свої дані. У м.Сніжному, оскільки явка на виборчих дільницях була вкрай низькою, терористи під’їхали на танках до житлових масивів, та погрожуючи обстрілом, примушували людей взяти участь у виборах. У м. Ровеньки місцеві вчителі та лікарі хотіли вийти на страйк, щоб не брати участь у «виборах», але терористи зібрали їх та пригрозивши зброєю, примусили йти на виборчі дільниці.

Вибори під дулом автоматів-3

Вибори під дулом автоматів-7

Вибори під дулом автоматів-6

 

Водночас у 8 містах України мешканці Донбасу, вимушені залишити свої домівки через небезпеку, яку створюють бойовики, провели акції протесту проти так званих виборів.

Проти фейкових виборів-1

 

Проти фейкових виборів-7

Проти фейкових виборів-6