Гуманітарка з Німеччини – розвантажено вже 76 автомобілів

Як ми вже повідомляли, 08 жовтня на територію України було доправлено 112 вантажівок гуманітарної допомоги з Німеччини. У складі цього вантажу – 3 пересувних тимчасових містечка, які повністю обладнані для життя у зимовий період. Наразі вже третій день поспіль триває перевантаження гуманітарки у Києві, оскільки розвантаження кожної машини займає щонайменше 3 години. Розвантажено вже 86 автомобілів.

Як ми повідомляли, так званий «гуманітарний конвой» з Росії, який незаконно перетнув кордон України 22 серпня у складі 145 автомобілів КАМАЗ білого кольору, загалом нараховував 280 вантажівок. Про вміст цього «гуманітарного» вантажу офіційної інформації так і не надійшло. Причому, вже 23 серпня усі КАМАЗИ цього «конвою» вирушили до РФ.

Насправді, розвантаження такої кількості вантажівок не у спеціально обладнаних для цього місцях та без використанням відповідної техніки займає значно більше часу. Розвантажити таку кількість КАМАЗІВ, та ще й практично без відповідних умов менш, ніж за добу, м’яко кажучи, нереально.

Таким чином, є два варіанти. Або російські вантажівки прибули до України практично порожніми, що підтвердили численні знімки журналістів. Деяким з них вдалося оглянути ці білі КАМАЗИ у м. Донецьк Ростовської області перед перетином російсько-українського кордону. Або з України до РФ вирушили інші такі самі білі вантажівки, які були підготовлені заздалегідь. За оперативною інформацією, яку ми вже повідомляли, з України до Росії білі вантажівки вивозили обладнання, вкрадене з наших оборонних заводів та загиблих в Україні росіян.

Щодо ж справжнього гуманітарного вантажу з Німеччини – надане Україні тимчасове житло для переселенців згодом буде доставлено в регіони України, які межують з Донецькою та Луганською областями.