«Укроборонпром» розробив нову систему РЛС

Державнй концерн «Укроборонпром» у 2014 році розробив новітню трикоординатну оглядову радіолокаційну станцію 80К6К1. Дана РЛС була створена фахівцями казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра».

РЛС 80К6К1 розміщується на 2-х транспортних одиницях українського виробництва.

Мобільна станція призначена для використання в складі радіотехнічних та зенітно-ракетних підрозділів військ ППО, видачі цілевказівок зенітно-ракетним військам, і забезпечує виявлення, супровід та вимір трьох координат повітряних об’єктів та їх шляхової швидкості. Також радіолокаційна станція визначає державну приналежність повітряних об’єктів, забезпечує видачу інформації на робочі місця.

Станом на сьогодні виконується розробка конструкторської документації РЛС 80К6КС1. Уся апаратура даної РЛС розміщується на одному транспортному засобі, що дає можливість скоротити час розгортання/згортання.

Час розгортання /згортання РЛС 80К6К1становить 6 хвилин. Інструментальна дальність -400 км, дальність виявлення цілей типу “тактичний винищувач” – 220 км, зона огляду у кутомісній площині – 55 градусів. Середньоквадратична помилка визначення координат: за дальністю є не більше 100 м.