На Донеччину та Луганщину доправлено більше 13 000 тон гуманітарної допомоги

Як відомо, одразу після появи перших переселенців з тимчасово окупованого Криму, за дорученням Уряду України було розпочато доставку гуманітарних вантажів по всіх регіонах країни, у які тимчасово були переміщені люди з АР Крим, а згодом – із зони проведення АТО.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій здійснювала координацію та організовувала перевезення цих гуманітарних вантажів до місця призначення.

Станом на сьогодні, до регіонів України вже доставлено 13 тис. тонн гуманітарного вантажу. Люди отримали більше 1 млн. 600 тис. кг. продуктів харчування, 318 тис. од. медикаментів та медичних засобів, більше 139 тис. комплектів одягу, 48 тис. гігієнічних наборів та 4600 шт. засобів обігріву. Також внутрішньо переміщені особи отримали грошову допомогу в обсязі більше 11млн. грн. та  іншої допомоги на суму  майже 485 тис. грн.

За весь період доставки гуманітарного вантажу, допомогу отримали вже більше 273 тис. осіб, з яких більше 102 тис. – це діти та більше 41 тис. – люди похилого віку та інваліди.