Країни «Великої сімки» попереджають Росію про нові санкції

«Ми вітаємо продовження тристоронніх переговорів між Україною, Росією та ЄС. Крім того, важливо продовжити ці контакти для вирішення важливих питань у сфері енергетики» , – наголошується в документі G7, який було оприлюднено вчора. 

У заяві, яку підписали міністри закордонних справ Канади, Франції, Німеччини, Італії, Японії, Великобританії, США і Верховний представник Європейського Союзу йдеться про єдність в очікуванні того, що українська криза буде вирішена на підставі норм міжнародного права, а також за дотримання суверенітету, територіальної цілісності і незалежності України.

«Росія повинна негайно виконати свої власні зобов’язання угоди Мінськ, в тому числі шляхом вилучення всіх своїх сил, зброї і обладнання з України; забезпечення і дотримання міжнародного кордону між двома країнами та в галузі моніторингу ОБСЄ… Ми підтверджуємо наше засудження незаконної спроби анексії Росією Криму», – говориться в заяві країн «Великої сімки».

У документі підкреслюється, що Росія повинна негайно вивести свої війська з України, інакше вона може заплатити «більшу ціну» за свої дії.