Терористи та росіяни руйнують транспортні магістралі Луганщини та Донеччини

Протягом останнього тижня терористи та російські військові пошкоджено шляхопровід на транспортній розв’язці автомобільної дороги М-04 Знам’янка – Луганськ – Ізварине Луганської області.

Зруйновано прогонову будову, огородження, пошкоджено опори. Також пошкоджено міст через р. Міусік автомобільної дороги М-03 Київ – Харків – Довжанський Луганської області. Зруйновано прогонову будову, огородження пошкоджено опори.

Усього за час АТО терористи пошкодили 962 км автомобільних доріг загального користування та понад 29 мостів і шляхопроводів. Сума збитків, завданих терористами дорожньому господарству Донецької та Луганської областей, складає орієнтовно 2 236,4 млн. грн. Протягом останнього тижня фахівцями «Укрзалізниці» відновлено залізничний міст у напрямку Рубіжне-Несвітевич та одноколійний металевий міст у напрямку Кожушко-Шпичкине.

Усього за час АТО на звільнених від терористів територіях «Укрзалізницею» за власні кошти виконані відновлювальні роботи 186 об’єктів на загальну суму 48,5 млн.грн.