Про втрати ЗС Росії в Україні

Як вже повідомлялося раніше, білі російські «Камази» так званого «гуманітарного конвою» з України вивозили не тільки обладнання, викрадене з українських заводів. Був і більш сумний вантаж – тіла загиблих в Україні росіян.

Після того, як комітет солдатських матерів Росії почав піднімати питання про загибель військовослужбовців ЗС РФ в Україні, там навіть був складений список з 400 загиблих і поранених. Такі цифри – це ті, про які наразі відомо з того боку кордону. Але ж з’являлися і факти про намагання російських військових поховати своїх загиблих в Україні. Зокрема,  кілька днів тому представники ЗС Росії у місті Красний Луч звернулися до місцевої влади щодо виділення ділянки для захоронення загиблих.

Сьогодні ж була оприлюднена нова інформація про те, що учора вночі у штольню однієї з шахт в районі Червонопартизанська Луганської області російські військові скинули кілька десятків тіл, які транспортувалися на двох автомобілях «Камаз». За словами речника ІАЦ РНБОУ Андрія Лисенка, це робиться для того, щоб уникнути небажаного розголосу у Росії про реальні втрати та участь ЗС РФ у збройній агресії проти України.

Учора ж, техніка, позначена білими колами, як така, що належить окупаційним військам Збройних Сил Росії, також вивозила тіла загиблих та поранених росіян до РФ.

Погибли за путинскую ложь 27 августа

На фото: російські військові, які залишилися живими після бою 25 серпня, на напрямку Новоазовськ-Маріуполь, написали на могилі п’ятьох загиблих товаришів «Погибли за путинскую ложь».

До того ж, за оперативною інформацією української розвідки, загальні втрати росіян за час конфлікту складають близько 2 тисяч. Це – щодо загиблих.

Кількість поранених росіян можемо оцінити, перемноживши кількість загиблих на чотири.

Поранені проходять лікування у військово-медичних закладах:

Військово-медична академія ім. Кірова (м.Санкт-Петербург);

Військовий Клінічний Шпиталь Півд.ВО (м. Ростов-на-Дону);

Військовий Гарнізонний Шпиталь ВЧ №52199 (м. Волгоград);

Окружний Військовий Клінічний Шпиталь (м.Єйськ),а також у цивільних медичних закладах вищезазначених населених пунктів.

Отже, можна сказати, що намагання приховати втрати з боку росіян, які ведуть війну в Україні, вже виходить за рамки здорового глузду. І як довго російське керівництво зможе намагатися видавати військову агресію проти України за «внутрішній конфлікт» – питання. Чи насправді вірять ці люди в те, що можна приховати втрати живої сили після агресії в Україні – також питання. Тим більше, що за оперативними даними, перед завантаженням тіл вбитих російських військових з ними працюють бригади російських трансплантологів. Характер цих маніпуляцій – ще одне питання.

І, судячи з того, що Збройні сили РФ почали ротацію частин і підрозділів, що втратили боєздатність на території України, схоже, що відповідей на всі ці питання довго очікувати не доведеться.