ОБСЄ зафіксувала обстріли України з території Росії

Моніторингова місія ОБСЄ підтвердила обстріл української території з боку Росії.

Про це повідомила прес-служба ОБСЄ

«Протягом останнього тижня артилерійські вибухи й перестрілки були чутні лише у західних та північних напрямках. Також вперше спостерігачі зафіксували обстріл зброєю легкого і важкого калібру зі східних і південно-східних районів, які межують з Україною», – йдеться в повідомленні.

Крім того, спостерігачі ОБСЄ, що перебувають на прикордонних пунктах «Гуково» та «Донецьк» (Росія) повідомили, що з Росії в Україну регулярно проходять групи озброєних людей, а у зворотньому напрямку – поранені й травмовані військові.

У звіті місії за 28 серпня – 3 вересня, представники Організації з безпеки і співробітництва в Європі зафіксували на пропускних пунктах українсько-російського кордону зростання активності безпілотних літальних апаратів.

«Протягом тижня, удень і вночі спостерігачі чули звук пропелерів літальних апаратів в околицях пунктів пропуску на (російсько-українському) кордоні. При світлі дня та за сприятливих погодних умов спостерігачі бачили маленькі сірі літальні апарати, ідентифіковані як безпілотники», – сказано в повідомленні.

Згідно зі звітом, безпілотники літали до українського кордону з інтервалами в 18-25 хвилин. Кілька разів у небі було зафіксовано одночасно два безпілотники.